• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ve Risk Değerlendirme Metodojileri

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group

Bu kitabın temel hedefi, 4857 sayılı İş Kanunu’muzun 78. maddesine göre çıkartılmış olan tüm yönetmeliklerde bir yükümlülük olarak getirilen ve ülkemiz için çok yeni bir kavram olan “Risk Değerlendirme” ve yöntemlerine bir açıklık getirmek ve tüm dünyada uygulanan tekniklerin işletmelerde uygulanabilmesi için rehberlik etmektir.

Döküman toplam 219 sf.

Özlem Özkılıç tarafından hazırlanan dökümanın tamamına
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ulaşabilirsiniz.

konu başlığı

selamlar,

bildiğim kadarıyla 4857 ile beraber yeni litaretür iş sağlığı ve güvenliği olmuştur..işçi terimleri artık kalmıştır.

forum konusunu iş sağlığı ve işçi güvenliği yerine iş sağlığı ve güvenliği olarak yazmak daha uygun olur düşüncesindeyim..

kolay gelsin..

Link yenilenmiştir.

Bu kitabın temel hedefi, 4857 sayılı İş Kanunu’muzun 78. maddesine göre çıkartılmış olan tüm yönetmeliklerde bir yükümlülük olarak getirilen ve ülkemiz için çok yeni bir kavram olan “Risk Değerlendirme” ve yöntemlerine bir açıklık getirmek ve tüm dünyada uygulanan tekniklerin işletmelerde uygulanabilmesi için rehberlik etmektir.

Döküman toplam 219 sf.

Özlem Özkılıç tarafından hazırlanan dökümanın tamamına
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ulaşabilirsiniz.