• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Isg uzmanliği

Özlem Kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Biyom Çevre Danışmanlık
ben çevre mühendisliğinden bu yıl mezun oldum. isg c sınıfı uzmanlığı kursuna kayıt yaptırdım ancak çevre mühendisleri mezun olduğunda c sınıfı isg uzmanı kabul ediliyormuş diye bir duyum aldım bu konu hakkında bilgisi olan arladaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

@özlemözdemir öyle bir durum olsaydı emin ol işverenim o konuda da bizi sömürmeye çalısırdı!!!! :eek:yok yani öle birşey daha iki ay önce senin gibi arkadaşlarımda İSG C sınıfı belge aldı.Sen bakanlıktan ya da yasa olarak görmediğin duyumlara itibar etme :krsn: