Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isıl işlem uygulayan bir fabrikanın atık suyunun arıtılması hakkında yardım

Konu, 'ARŞİV' kısmında caglary tarafından paylaşıldı.

1. caglary

caglary CMNet Üyesi

Merahaba, çalıştığım firma çeliğe ısıl işlem uygulayarak şekil veren bir fabrikanın proses suyunu arıtıcak, bu arıtımda nasıl bir işlem uygulayacağımız hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. Bilgi acil gerekmektedir, Şimdiden teşekkürler...

2. Yasin Canım

Yasin Canım CMNet Üyesi

arkadaşım atıksuyun özelliği ne

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Bence mevcut arıtma tesisi yoksa, arıtma tesisi projelendirip yapan firmalarla iletişime geçin. ilk önce atıksudan numune alıp karakterizasyonunu yaparlar. buna göre de arıtma tesisi projelendirirler. en mantıklısı ve dogrusu budur bence. çünkü firma tek başına bu işin altından kalkamaz ve uzmanlık gerektiren bir konudur

selamlar,

4. Hamit Hatip

Hamit Hatip CMNet Üyesi

arkadaşım; işletmede su ne tür bir proseste kullanılıyor. atıksuyun sıcaklılığı, karakteristiği konusunda bilgi olmadan bişey söylenemez, daha açıklayıcı bilgiler vermen gerekiyor. iyi çalışmalar

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...