• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ıso 14001:2004 çevre yönetim sistemi baş denetçilik eğitimi

Esra Kalaycı

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli Arkadaşlar;

Siz de Çevre Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak isterseniz, Çevre Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek isterseniz, yasal şartlar hakkında temel bilgiler öğrenmek isterseniz ve yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek isterseniz sizi ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Baş denetçilik Eğitimimize bekliyoruz.

Eğitim IPC’nin tam üyesi olan NRBPT (Kayıt No:LQ70110) tarafından akredite edilmiştir; NRBPT, IRCA ve RAB QSA International tarafından tanınmaktadır.

KURS İÇERİĞİ

• ISO 14001 Standart Maddelerinin Analizi

• Çevre Yönetim Sisteminin Temelleri

• Çevre Mevzuatlarını Anlamak

• Dokümantasyon Yapısı

• Denetimin Tamamlanması

• Uygulamalı Denetim Teknikleri

• ISO 14001 Denetim Tekniklerinin Aktarılması

KURSUN HEDEFLERİ

• Denetim Planlaması

• Doküman İncelemesinin Anlaşılması

• Denetçi Adayları Yetiştirmek

• Denetim Sürecine Ait Bütün İncelikler

İşlenecektir

KATILIMCI PROFİLİ

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi baş denetçisi olmak isteyenler, yönetim temsilcileri, Çevre yönetim sisteminde kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları, şirketlerinde Çevre Yönetim Sistemlerinin 1.taraf denetimlerinde (iç denetim) görev alacak çalışanlar bu eğitimden yarar sağlayabilecektir.

EĞİTİM YERİ: ZEYTİNBURNU/İSTANBUL

EĞİTİMCİ : Hakan Çırak (Baş Denetçi) Zühtü Özdemir (Baş Denetçi)

EĞİTİM ÜCRETİ:700 TL+KDV’dir. Eğitime, aynı şirketten 2 kişinin katılması durumunda % 5, 2 kişiden fazla kişinin kayıt yaptırması durumunda % 10

indirim yapılacaktır. Ödemelerde kredi kartı kullanılabilir.

EĞİTİM SÜRESİ:5 Gün'dür.

İyi çalışmalar..

Yönetim Belgelendirme Merkezi

Test ve Göz. Hiz. Ltd. Şti

Seyitnizam Mh. Seyitnizam Cd. Akevler Sit. C2 Blok

Kat:4 Daire 16 Zeytinburnu / İstanbul

Tel: 0212 547 31 00

Faks: 0212 547 76 00