• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ıso/ıec 27001:2005 baş denetçilik eğitimi

Esra Kalaycı

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli Arkadaşlar;

İlgileneceğinizi düşündüğüm 22-26.09.2010 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan eğitimin bilgileri aşağıdadır.

ISO 27001 BAŞ DENETÇİLİK KURSU
Yönetim Belgelendirme Merkezi Test ve Gözetim Hiz. Ltd. Şti. Trans Training Limited şirketinin Türkiye’deki tek yetkili Temsilcisidir.
Eğitim IPC’nin tamüyesi olan NRBPT (Kayıt No:LQ70110) tarafından akredite edilmiştir; NRBPT, IRCA ve RAB QSAInternational tarafından tanınmaktadır.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri konusunda baş denetçi olmak ister misiniz?
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri için nasıl sistem oluşturulduğunu öğrenmek
ister misiniz?
Yaşamdan örneklerle denetim prosesini gözden geçirmek ister misiniz?

KURSUN HEDEFLERİ
• ISO 27001 Denetim Tekniklerinin Aktarılması
• Denetim Planlaması
• Doküman İncelemesinin Anlaşılması
• Denetçi Adayları Yetiştirmek
• Denetim Sürecine Ait Bütün İncelikler İşlenecektir
• Katılımcılar ISO 27001 iç denetçisi ve BGYS Baş
Denetçisi olacaktır.

KURS İÇERİĞİ
• ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
Element Analizleri
• Her türlü sektör için BGYS önemi
• BG için gereken dokümantasyon ve yapısı
• BG için risk analizinin değerlendirilmesi
• Denetimin Tamamlanması
• Uygulamalı Denetim Teknikleri

KATILIMCI PROFİLİ
ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi baş denetçi olmak
isteyenler, IT yöneticileri, bilgi güvenliği yönetim sisteminde
kendini geliştirmek isteyen katılımcı adayları, şirketlerinde
ISO 27001 BGYS kurmak, geliştirmek veya denetlemek
isteyenler.
EĞİTİM ÜCRETİ:1.200 TL + KDV
EĞİTİM YERİ: ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
EĞİTİM SÜRESİ:5 GÜN'DÜR.
EĞİTİM DİLİ ve NOTLAR: İngilizce ve Türkçe. Sınav Türkçe yapılacaktır.
ERTELEME: Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde YBM eğitimi bir sonraki tarihe erteleme veya iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda önceden ödenmiş eğitim ücretinin tamamı iade edilecektir.
YAPILAN KAYDIN İPTALİ: Katılımcıların eğitim tarihinden 3 veya daha az gün önce yaptıkları iptallerde yatırılan
ücret %50 kesintiye uğrar. Eğitimin günü ve eğitim sırasında yapılan iptallerde iade yapılmaz.

NOT:Eğitime, aynı şirketten 2 kişinin katılması durumunda % 5, 2 kişiden fazla kişinin kayıt yaptırması durumunda % 10indirim yapılacaktır. Ödemelerde kredi kartı kullanılabilir. Öğle yemeği ve ikramlar ücrete dahildir.

Yönetim Belgelendirme Merkezi

Test ve Göz. Hiz. Ltd. Şti

Seyitnizam Mh. Seyitnizam Cd. Akevler Sit. C2 Blok

Kat:4 Daire 16 Zeytinburnu / İstanbul

Tel: 0212 547 31 00

Faks: 0212 547 76 00