• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin Lisans başvurumda E-imza ile onaylama yapamıyorum!

Burçin Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba , ilk defa izin lisans için başvuru yapacağım. GFB yi aldık, şimdi de sistem üzerinden izin lisansa başvuracağım teknik uygunluk raporu ve kütle denge resimlerini sisteme yükledim. "Girmiş olduğum bilgileri onaylıyorum" a tıkladım fakat e imzala gönder seçeneği aktif olmuyor. Yukarda ’ yeterlilik uygulamasında tesis kapsamını seçiniz’ diye yazı çıkıyor. Başvurmam için son 5 gündeyim lütfen yardımcı olur musunuz bu sıkıntımı nasıl çözebilirim :((
Ekran görüntüsü aşağıdadır.izin lisans sorun1.PNG

Aynı konu başlığı altında arkadaşlar,
Firma sahibimin e-imzası ile bu belgeyi imzalama şansım var mı?
Hat değişikliğinden dolayı mobil imzam iptal olduğu için süreç uzamakta. Konu ile ilgili belge doğrulamayı EÇBS'de Firma sahibim yapabiliyor mu???
(Kendisinin şifresi ile sisteme kendimi atamıştım.)
[automerge]1576651359[/automerge]
EÇBS üzerinden hata maili atıp gün ortasında tekrar tekrar aramanı farklı birimi arayıp konu ile ilgili arkadaş yerinde yok galiba demeni tavsiye ederim

Arkadaşlar daha bilgilidir. Dediği şekilde sistemde deneme yapabilir. Mehmet Gürsoy mail atıp başvuru numarası ile sorununu anlatabilirsin. Telefon ile bakanlığa ulaşmak çok zor fakat maillere gün içinde dönüş yapıyorlar.

E-yeterliilk e giriyorum fakat bende dediğiniz gibi bir sayfa çıkmıyor. Direk çevre görevlisi seçeneği çıkıyor tesis işlemleri diye bir sekme yok . Ne yapacağımı bilemedim bende.