• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzin lisans yenileme

duygu G.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Merhaba 2 tesisim için izin lisans yenileme başvurusu yaptım. Başvurum onay bekleyenlerde değerlendiriliyor olarak görünüyor. Ancak 180 günlük sürenin bitmesine 10 günüm var. Bakanlıktan herhangi bir dönüş yok yaklaşık 20 gün oldu başvuralı. Bu 10 günlük süre bittiğinde hala dönüş olmazsa ne oluyor merak ediyorum, bilgisi olan var mı? Bakanlığa ulaşamıyorum birtürlü.

Çözüm
Merhaba,

Şu an Uygunluk Yazısı başvurusu mu değerlendirme aşamasında yoksa o aşamayı geçtiniz mi?
-Eğer uygunluk yazısı değerlendirme aşamasında ise, 10 gün içinde çıkması lazım. Aksi takdirde GFB'ye düşer.
-İzin yenileme başvurusu ise herhangi bir sıkıntı olmaz. Belgeniz sıkıntısız yenilenir. Normalde 60 gün içinde incelemeleri gereken başvurularıma 80. günde dönüyorlar. Şu an pandemi sürecinin etkileri bunlar.
Merhaba,

Şu an Uygunluk Yazısı başvurusu mu değerlendirme aşamasında yoksa o aşamayı geçtiniz mi?
-Eğer uygunluk yazısı değerlendirme aşamasında ise, 10 gün içinde çıkması lazım. Aksi takdirde GFB'ye düşer.
-İzin yenileme başvurusu ise herhangi bir sıkıntı olmaz. Belgeniz sıkıntısız yenilenir. Normalde 60 gün içinde incelemeleri gereken başvurularıma 80. günde dönüyorlar. Şu an pandemi sürecinin etkileri bunlar.

Çözüm