• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izin ve lisans sistemi problemi

S.Sesler

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre
Merhaba Arkadaşlar,
Cuma'dan beri aylık çalışma programını sisteme yükleyemiyorum. İmzalama aşamasında sistem ilerlemiyor. Bunun için; İE tekrar kurdum,
Java son sürüm yükledim,
e-imzamda sorun yok, turkiye.gov.tr'de sorunsuz çalışıyor.
Yükleyeceğim dosya pdf dosyası ve 247 KB...

sistemsel bir sorun mudur veya yapmam gereken başka bir işlem var mıdır?

@M.Berber Normalde bu uygulamada İnternet Explorer kullanıyorum. Olmayınca diğer tarayıcıları da denedim. Hatta Explorerı resetleyip tekrar kurdum fakat bir noktada takıldım. O noktada herhangi bir hata da vermiyor, verse o sorunu araştıracağım. izin lisansa mail attım ama yanıt da gelmedi :(((

bende imzamı kullamıyorum izin lisans sayfasında. imzala diyorum bir hatada vermiyor ilerlemiyorda. mail attım hala cevap yok. her tarayıcıdan denedim olmuyor. e-imzamı e-devlette kullanabiliyorum. :(

@h.gozdetasdemir şimdi problemimi çözdüm. Türk Trust yardımcı oldu, sağolsun.

Çevre Bakanlığının sistemi javanın son sürümü ile uyumlu çalışmıyormuş. Bu nedenle işlem sırasında 'sürümü yükseltin' mesajı geldiğinde benim gibi yükseltmeyin :) Later tuşuna basın ve devam edin.

Muhtemelen sizinki de aynı problemdir, Javanın 8,131 değil de 8,121 ile uyumlu çalışıyor sistem.