• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Izmit-kocaeli staj

ipek tezyapar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Arkadaşlar merhaba izmitte arıtma stajı nerede yapabilirim?
Yardımcı olabilir misiniz ?

İSU da yapabilirisniz.

Fakat bu zamanlarda gidip başvurunuzu yapın kontenjan dolar

Teşekkür ederim. Orada staj yapmak için içeride çalışan yada herhangi bir referans gerekiyormuş diye duydum yoksa zormuş.
İzaydaşa başvurmak istiyodum o da aynı şekildeymiş.

Arıtma tesisi istiyorsanız isu da yapmanız gerekli. Siz gidin isu genel müdürlüğüne hallederler referans falan gerekli değil

YERİNDE OLSAM İYİ BİR ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASINDA STAJ YAPARDIM OKUL BİTİNCE %60 ÇALIŞACAĞIN SEKTÖR. AÇIKCASI KAMUDA STAJ YAPTIĞIMA ÇOK PİŞMAN OLDUM

İnternet üzerinden başvuru yok. Genel müdürlüğe gidip başvurunuzu yapabilirsiniz.

@Duygu Dilek

Laboratuvar stajımı özel ve iyi bir firmada yaptım. İşletme stajı olunca lab.gibi fazla seçenek olmuyor şahsen Ben bulamadım

Duygu hanım haklı biraz kamuda pek birşey öğrenilmiyor fakat arıtma konusunda az çok bilginiz olur. 42 evler arıtma tesisini isteyin oturduğunuz yere uzak değilse az çok arıtma konusunda fikir sahibi olursunuz

@coşkun bey ben işletme stajımı istanbulda ileri biyolojik atıma tesisinde yapmıştım (bu stajı ayarlayabilemk için baya bir çaba sarf etmiştim ) 20 iş günü boyunca bir toplantı salonunda akşama kadar oturduk toplamda 3 defa falan tesis gezdirildi :) okulun düzenlediği teknik geziler daha verimliydi (:

Özel yok zaten firmaların kendi arıtma tesisleri var. Duygu hanımın bahsettiği danışmanlık çevre izin lisans alanında bir staj

Anladım 42 evler tesisine başvuracağım umarım orada yapabilirim

A@Duygu Dilek
arıtma stajı olduğundan tesisten başka kabul etmiyorlar:/

Haklısınız @duygu hanım ama tesisten tesise fark var tabi. Kocaeli 42 evler bu anlamda yardımcı oluyor

İSU genel müdürlüğüne gidin zaten sorarlar size 42 evler diye belirtin.

Bizim zamanımızda saha ve işletme stajı var idi. şimdi arıtma mı olmuş :) benim tavsiyem de isu olacak, çünkü bişey öğrenilmiyor gibi gözükse de kendi çaban ile bir çok şeyi öğrenebilirsin çünkü tesis elinin altında olacak.

İsu en mantıklısı olur tabi alınırsan :koptum: gerçekçi olalım ki izaydaş ve isu tamamen torpil. ( İki yerde de bir şey öğrenmiyorsun hayallere kapılma) İleriye dönük bir şeyler öğreneyim diyorsan bir danışmanlık firmasına gir okulla görüş tabi danışmanlık kabul ediyorlar mı, tesislere gidiyorlar ama bazen okullar kabul etmiyor. Okul bitince danışmanlık ya da geri dönüşümde çalışacaksın zaten o yüzden arıtma falan hikaye kaçımız arıtmadayız sonuçta. Herkes ister istemez danışmanlık ya da geri dönüşümde. Geri dönüşüm istersen buraya gelebilirsin , en azından bir sektörü kafandan silmiş olursun:koptum::koptum::koptum: @ipek tezyapar

@ipek tezyapar
Bende stajımı isu da plajyolunda yaptım ama bütün arıtmalarını gezdim o stajımda gebzedeki çok büyük bi arıtma tesisi mesela orada yapabilirsin

gebzede staj yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz acaba ? birde kocaelideki artısan çevre analiz labatuvarı staj için uygun bi yermidir ?