• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kalite Yönetim Sistemi Belgeleri !!

TamerC

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Merhabalar İso 14001 9001 ve ohsas 18001 belgelerini almak istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. Bunların sınıfları var sanırım hangisi işimi görür nerelerden alabilirim bildiğiniz firmalar hakkında bilgi verebilirmisiniz.

@Melih Coşar
Valla çok teşekkür ederim google'ın bu işe yaradığını hiç bilmiyordum çok yardımcı oldunuz. hiç aklıma gelmemişti google da araştırmak.

@TamerC

Alacağınız belgelerin akredite olmasına dikkat edin Tamer bey Türkak sitesinden Akredite Kuruluş Arama butonundan alabileceğiniz firmaları bulabilirsiniz Yönetim sistemleri olarak gireceksiniz. Fakat en garantisi TSE sanırım. OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001 başlıca istenenler oluyor genelde ayrıca tarihlerine dikkat edin.