• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kanalizasyon projesi

Mustafa Demir

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Mar 2009
Konular
18
Mesajlar
188
Tepki puanı
63
arkadaşlar bu proje oldukça detaylı.
planların neredeyse tamamı jpeg olarak kaydedildi ancak bire bir ölçekle bu sebeple basit grafik programları (örneğin windows un kendi resim göstericisi) açmayabilir biraz daha kaliteli programlar indirmeniz gerekiyor yada paintle açmayı deneyin.

proje içeriği:
1. arıtma tesisi ön fizibilite raporu
2.pissu şebeke hesap tablosu
3.genel durum planı 1/25000
4.genel durum planı 1/5000
5.genel vaziyet planı 1/4000
6.pissu şebeke inşaat planı
7.pissu şebeke derinlik planları
8.arıtma tesisi yerleşim planları
9.arıtma tesisi hidrolik profili
10. Pissu şebeke boy profilleri
11. karayolu-dere-menfez geçiş detayları
12.jeolojik ve jeoteknik rapor ve ekleri

NOT: LİNK YENİLENMİŞTİR
 
rica ederim
kalan dosyalara gelincede dosya boyutu çok fazla toplamda 320 mb ı buluyor o parçalarıda yüklüyorum şuanda rapidshare e.
internet upload hızı bu kadarına izin veriyor maalesef :D
 
çok acil bi bilgiye ihtiyacım var. Bir Çevre Mühendisi bi kanalizasyon projesi çiziminden kaç TL alır yaklaşık olarak ????????????????????
 
Üst