• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kaspesky internet security 2011 1 yıllık lisans acele edin

Harika bir konu teşekkür ederim. Bu fırsatı kaçırmamak lazım..

NOT: Alınan seri numarası Çince sürüm için geçerli ben Türkçe kaspersky kurduğum zaman seri numarasını kabul etmedi..

şimdi doctus.org a baktım orada olayı çözmüşler ben rss ile feed readerla buzz99 sayfasını izlediğim için direk buraya sayfayı koydum
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
benimde sevdiğim türk web sayfası doctusde olayı çözmüşler.

mcafee benim gözümde iyi bir antivirüs değil artık ilk zamanlar iyiydi ama artık bence işe yaramaz tabii ki bu benim fikrim mcafee virusscan plus eskiversiyonların 6 aylık kampanyaları hala var ve devam ediyor istersen buraya linkleri yazarım ama sürüm olarak 2009 versiyon onuda söyleyeyeim