KOU Çevre Mühendisliği Klubü

Çevreseli

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Şub 2009
Mesajlar
14
Tepki puanı
1
Puanları
3
Konum
Kadıköy, İstanbul
Firma
ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri San. ve Tic. A.S.
Çevre Kulübü 1995 yılında kurulmuş ve 13 yıldır aktif olarak çalışmakta olan bir kulüptür. Kulübümüz geçen 13 yıl boyunca çevre bilincini ilk olarak üyelerimize daha sonra ise halkımıza benimsetmeyi amaçlamıştır. Öğrencilerin sosyal etkinliklerle duyarlılıklarını arttırmayı ve bütün bu çalışmalar sırasında arkadaşlık ortamını sağlayarak herkesin büyük bir istekle yardımcı olmasını sağlamayı amaçlamıştır.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!Duyuru:
ÇMO III. Öğrenci Üye Kurultayı, 25-26 Nisan 2009, Kocaeli Üniversitesi, Umuttepe Yerleşkesi, Morfoloji Binası Konferans Salonunda Düzenlenecektir.


Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrenci ve Mezunlarını Burada Paylaşıma Bekliyorum.

n5368057429_6079.jpg
 

s1cistut6

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Ağu 2009
Mesajlar
9
Tepki puanı
5
Puanları
3
Yaş
35
Gizem merhaba bende kocaeli üniversitesi çevr mühndisliği öğrencisiyim kaçıncı sınıftasın glir gelmez üye oldum demişsin ama bende senin gibi oldum ama pek bir faaliyetini göremedim benim kaçırdıgım senin yakaladıgın birşeyler var ve söylersen sevinirim.
 

kayatarik

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Ara 2009
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
@gzmmtlu guzel anlayışın sana göre farklı galiba...cevre kulubunun yapmış oldugu tek sey fasıl düzenlemek...bu dönem bitti ve ortada kayda deger hiç bir şey yok...neyini güzel buldun hayla anlamış değilim..
 
Üst