Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

KOU Çevre Mühendisliği Klubü

Konu, 'ARŞİV' kısmında Çevreseli tarafından paylaşıldı.

 1. Çevreseli

  Çevreseli CMNet Üyesi

  Çevre Kulübü 1995 yılında kurulmuş ve 13 yıldır aktif olarak çalışmakta olan bir kulüptür. Kulübümüz geçen 13 yıl boyunca çevre bilincini ilk olarak üyelerimize daha sonra ise halkımıza benimsetmeyi amaçlamıştır. Öğrencilerin sosyal etkinliklerle duyarlılıklarını arttırmayı ve bütün bu çalışmalar sırasında arkadaşlık ortamını sağlayarak herkesin büyük bir istekle yardımcı olmasını sağlamayı amaçlamıştır.

  http://koucevre.com/


  Duyuru:
  ÇMO III. Öğrenci Üye Kurultayı, 25-26 Nisan 2009, Kocaeli Üniversitesi, Umuttepe Yerleşkesi, Morfoloji Binası Konferans Salonunda Düzenlenecektir.


  Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğrenci ve Mezunlarını Burada Paylaşıma Bekliyorum.

  n5368057429_6079.jpg
   
 2. gzmmtlu

  gzmmtlu CMNet Üyesi

  çok güzel bi klup ben de üye oldum okula gelir gelmez:)
   
 3. s1cistut6

  s1cistut6 CMNet Üyesi

  Gizem merhaba bende kocaeli üniversitesi çevr mühndisliği öğrencisiyim kaçıncı sınıftasın glir gelmez üye oldum demişsin ama bende senin gibi oldum ama pek bir faaliyetini göremedim benim kaçırdıgım senin yakaladıgın birşeyler var ve söylersen sevinirim.
   
 4. kayatarik

  kayatarik CMNet Üyesi

  guzel anlayışın sana göre farklı galiba...cevre kulubunun yapmış oldugu tek sey fasıl düzenlemek...bu dönem bitti ve ortada kayda deger hiç bir şey yok...neyini güzel buldun hayla anlamış değilim..
   

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...