• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Lisanslı Atık Firması Teklifi Almak

Samet Birinci

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
üniversite
Merhaba

Çevre danışmanlık firmasında çalışıyorum. İkinci ayımdayım ve bu konu hakkında pek bilgim olmadığı için sizlere sormak istedim.
Bir tekstil firmasıyla sözleşme yaptık ve oraya danışmanlık hizmeti vereceğiz. Firmanın üretim faaliyeti sonucu oluşturacağı 200111 kodlu tekstil atığı lisanslı firmalara verilecek. İSTAÇ'la görüşerek teklif almak için form gönderdim. Peki İSTAÇ haricinde başka özel firmalardan teklif almak için nasıl bir yol izlemem gerekir ?

Bu konu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Samet Birinciİstaç bu atık için para isteyecektir. Tavsiyem, aşağıdaki linkten atık koduna ve ile göre sorgulama yapıp yakınlardaki bir geri kazanım tesisine göndermeniz. Bu durumda bedelsiz gönderebilir ya da para kazanabilirsiniz. Böylece firmanızın da gözünde +1 puan kazanmış olursunuz.
Belge Sorgulama 1:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Belge Sorgulama 2:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .