• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mangal kömürü

Caglar22

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
18 Nisan 2022
Şehir
Edirne
Firma
Asse Geri Dönüşüm Ltd şti
Karbonizasyon fırını ile odun Kömürü üretiyorum.
Ruhsat almak için ne yapmam gerekli?
Yardımcı olursanız sevinirim.
 
Evet üstadım
 
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
Caglar22Firmanız belediye sınırları içerisinde yer alıyorsa Belediyenin Ruhsat Müdürlüğüne veya Organize Sanayi Bölgesinde bulunuyorsa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün ilgili birimine başvuru yapmanız gerekir. Belediyenin İnternet sitesinde işyeri açma ve çalışma ruhsatı başvurusu için istenilen bilgiler yer alabilir veya bire bir görüşme sağlayabilirsiniz. Örneğin bir belediyenin ruhsat için istemiş olduğu belgeler yer almaktadır;

1650301632345.png
 
Onun dışında almamız gereken farklı bir belge varımdır? Üretim ve satışını yapmak için yeterli olurmu?
 
Atıksu yok.Emisyon anlamında Fırında yakmış olduğumuz meşe odunlarının fırın bacasından çıkan dumanı var.
 
Üst