• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu 2-3 Kasım 2009

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Aralık 2008
Şehir
Manisa
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Ekli dosyayı görüntüle 11811
''Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu'' 2-3 Kasım 2009 tarihleri arasında İTÜ Ayazağa Kampüsü, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenleniyor.

Türkiye'de bu alanda ilk kez düzenlenecek olan sempozyum, 2010 yılında yapılması planlanan ''IWA Regional Conference on Membrane Technology and Water Reuse'' isimli uluslararası sempozyum için hazırlık niteliğinde olup, ülkemizde bu konuda yapılan araştırma ve uygulama sonuçlarının bilimsel seviyede tartışılacağı bir sempozyum olma niteliği taşıyor. Aynı zamanda ülkemizdeki membran teknolojilerinin çevre mühendisliğindeki teorik ve uygulamaya dönük araştırmalarda elde edilen deneyimler ve karşılaşılan problemlerin çözümüne yönelik çalışmaların sonuçları da sunulacak. Sempozyuma üniversiteler ve araştırma enstitülerinden araştırmacıların, kamu kurumları, sanayi kuruluşları ve mühendislik-müşavirlik firmalarından yönetici ve teknik elemanların katılmaları bekleniyor.

KONULAR

* Hibrit membran prosesler
* Membran tıkanma mekanizması ve kontrolü
* İçme suyu arıtımı
* Evsel atıksuların arıtımı ve geri kazanımı
* Endüstriyel atıksu arıtımı ve geri kazanımı
* Batık membran sistemleri
* Desalinasyon
* Yeni membran malzemeleri ve konfigürasyonları
* Katalitik membranlar
* Uygulamalardan örnekler
* Sıvı membranlar
* Gaz ayırımında membranlar

ÖNEMLİ TARİHLER

Başvuru formunun gönderilmesi 31 Ağustos 2009
Genişletilmiş bildiri özetlerinin gönderilmesi 31 Ağustos 2009
Kabul yazılarının gönderilmesi 15 Eylül 2009
Sempozyum 2-3 Kasım 2009

KAYIT ÜCRETİ

Sempozyum katılım ücreti 200 TL’dir.

Sempozyuma sadece izleyici olarak katılacaklardan (öğrenciler dahil) ücret alınmayacaktır.

Kayıt ücretine bildiriler kitabı, sempozyum materyalleri, ikramlar, öğle yemekleri ve gala yemeği dahildir.

Katılımcılar sempozyum katılım ücretini belirtilen banka hesap numarasına yatırdıktan sonra Kayıt Formunu doldurup bir çıktısını alarak dekont ile birlikte Sempozyum Yürütme Kuruluna (+90 212 285 6545) fakslamaları gerekmektedir.

Kayıt Ücreti: Türkiye İş Bankası İTÜ Ayazağa Kampüsü Şubesi (Şube Kodu:1281) " " nolu hesabına yatırılmalıdır. Dekonttaki açıklama kısmında, “Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu 2009” ifadesi mutlaka yer almalıdır.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 
iSTANBULDA YAŞAYANLAR/ÇALIŞANLAR İÇİN UYGUN BİR FIRSAT, KAÇIRMAMANIZ TAVSİYESİYLE...
 
internetten başvuru formu var mı bilmiyorum ama broşürlerinde başvuru formu var. broşürün taranmış halini ekte bulabilirsiniz.

Daha detaylı başvuru formu için koyuncu@itu.edu.tr adresine danışabilirsiniz.

membran1.jpg

membran2.jpg
 
Üst