• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

fenol giderimi anot grafit katot grafit elektrotkarla ilgili makale

Emre selki

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Belediye
Merhaba ben yüksek lisans öğrensiyim fenol giderimi anot grafit katot grafit elektrotkarla alakalı makale bulmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ben Google akademidende baktım orda karışık yazıyor üniversite kullanıcı ve şifrem olmadan giriş olmuyor başka bir çözüm var mıdır gerçekten dün geceden beri tek tek bakıyorum iyi akşamlar

Öğrenci işlerinden şifre alarak giriş yapabilirsin. Ayrıca yabancı kaynaklardan da araştır. Çokça bulabilirsin.

Türkçe makale araştırmalarınızı
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden
Yabancı makale araştırmalarınızı
adresinden yapabilirsiniz.
Sciencedirect ücretlidir ancak üniversitenizin ağından bağlanırsanız ücretsiz kullanabilirsiniz.

Emre selkiBulunduğun üniversitede e kütüphane diye bir kısım varsa net üzerinden öğrenci numaran ile okulun proxy ayarını yapıp giriş yapabilirsin. Üniversiteler science, journal gibi sitelere para ödüyor bilimsel çalışmalara erişim için ordan ulaşabilirsin. Birde google akademikten tarama yapmanı öneririm. Başarılar?

Merhaba murat, bey rahatsız ediyorum sizi ya ben konuyu bulamadım bana yardımcı olucak biri var mı yada, siz yardımcı olabilir misiniz grafit elektronotla fenol giderimi makale bulabilir misiniz
[automerge]1585953300[/automerge]
@Olgaç Sürmelihindi merhaba kusura, bakmayın rahatsız ediyorum grafit elektronotla fenol giderimi makale bulabilir misiniz yada yardımcı olabilecek kişi var mı

benim şuanda erişim hakkım yok yüksek lisans bittiğinden dolayı konuya da ne yazık ki hakim değilim. Ama bahsettiğiniz şey elektrokimyasal arıtıma giriyor o şekilde arama yapmayı deneyin
Arama kelimeniz de önemli Örn. elektrokimyasal oksidasyon, elektroflotasyon,elektro fenton prosesleri gibi..,