• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mesul müdürlük

mcelik

Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar ! Bugün bana bİr İş teklifi geldİ ama İŞİn tanimi konusunda soru İŞaretleri var kafamda. Kisaca paylaŞmak İstİyorum. Konu hakkinda bİlgİ sahİbİ olan arkadaŞlarin yorumlari benİm İÇİn Önemlİ.

Bİr taki fabrİkasinin ÇikartiĞi kİmyasal atiklarin siniflandirilip atik cİnsİ-bertaraf metodu vs. Gİbİ hususlarin raporlanip İlgİlİ mercİlere bİldİrİlmesİ.bu İŞİ yapacak olan Çevre mÜhendİsİ bİr ayda 4 kez fab. Gelİp rapor alirmiŞ. Ve bİr Çevre mÜhendİsİ en fazla yedİ İŞletmeye bÖyle hİzmet verebİlİrmİŞ.

Kabaca İŞ bu. Benim bazi Çekİncelerİm var. Acaba bu İŞletme dİplomamizi bİnevİ kİralamiŞ mi oluyor? İŞİ bİlenler detayli bİlgİ yazarlarsa sevİnİrİm... Çevre mÜhendİsİ olmak yeterlİ oluyor mu?

slm mamiçelik,

yukarıda yazdığın tanımda bir çevre mühendisi yok, en azından ben bilmiyorum. yakın tanımda GSM sorumlu müdürlüğü var ama o sorumlu müdüründe çalışma şekli çok farklı.

senden ricam yukarıda yazdığın mış lı muş lu konuyu netleştirmen. kim sana mış muş dedi ise ona bir sor hangi idare hangi yönetmelik kapsamında bu çalışmayı senden istiyor. bu önemli. sen bana hangi yönetmelik kapsamında istendiğini söylersen ben sana kaç gün çalışman gerektiğini ne işler yapman gerektiğini hatta kaç lira para istemen gerektiğini açıkca yazarım.

acizane mamiçelik nezdinde herkese,

1. kendinizi ucuza kullandırtmayın (kommensal ilişkilerde kullanma ve bedel vardır bu dengeli olmalı)
2. ne iş yapacağınızı iyi öğrenin (sorumluluğunuzu bilin daha sonra başınız ağrımasın)
3. diplomanızın değerini bilin (3 yıl sonra mumla arıcaklar bizi :) )

saygılarımla
ramazan gürleyen

Ramazan bey Çok saĞolun samİmİ yaziniz İÇİn bende yarin kismetse İŞİn tanimi tam ÖĞrenİp netleŞtİreceĞİm. O zman daha saĞlikli bİr karar verebİlİrİm. Sİzİnde fİkİrlerİnİzİ alirim İstİŞare gİbİ daha gÜzel olur. Çok tŞk ederİm ...