• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Motat beyan açtırma?

• Konuyu başlatan Anonim (bd99)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (bd99)

Merhaba. yıllık atık beyanını yaptım. Ama sadece sıfır atıkları yıllık beyana girmemişim. Beyanı açtırmak için sorun bildir butonundan yazdım henüz cevap yok. İl çevreye de dilekçe yazmaya gerek yok sanırım telefonda alo 181'i aradım sorun bildirden yazın dediler ama dilekçe ile ilgili bir şey demediler. Mart ayının bitmesine çok az kaldı. Açılmazsa ne olur?

Bağlı bulunduğunuz il müdürlüğünde atık yönetim birimine bağlanıp oradan bilgi alabilirsiniz.

Sorun bildir kısmına açtırma nedeninizi özetleyen dilekçe ile başvuru yapmanız gerekli dilekçeyi dosya kısmına ekleyebilirsiniz. Sorun il müdürlüğünüze iletilecektir ve onlar açacaktır. Sistemden başvuru 1 ayı bulabiliyor. Yüzyüze daha hızlı çözüm bulabilirsiniz.