• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

motat hakkında

Merve Kireç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Geri dönüşüm firması
merhabalar,
ben motattan flürosan gibi kontamine atık gönderimi yaptım fakat 2 kere girdiğim için biri onaylandı diğerleri devam eden taşımalar olarak sistemde görünüyor bunun 1 kaç gün sonra kaybolacağı söylendi fakat henüz gitmedi bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
1592900844010.png

Ekli dosyalar

• 1592900781128.png
    1592900781128.png
    98.4 KB · Görüntüleme: 8
Teşekkür ederim. Devam eden taşımalar olarak yazıyor.
[automerge]1592911816[/automerge]
teşekkür ederim.
[automerge]1592911850[/automerge]
teşekkür ederim.

benim bir işletme de 2017 yılından kalma bekleyen bir taşıma vardı, ne silindi ne de herhangi bir sorun oldu
kalmış olmasının bir mahsuru var mıdır,
sehven mükerrer olarak açılmış ve taşıma boşta kalmıştı, aynı zaman diliminde aynı atık başka bir kayıt ile taşınmıştı.

Açılan atık taşıma talebine karşılık olan TDN numarasını taşıyıcı firma tabletine girmişse kendi kendine silinmez, bunun için tabletin yazılım firmasına tableti göndermeniz lazım silinmesi için çünkü bakanlıkta silmiyor onları hemen. bütün tarafların dilekçe yazıp il müdürlüğüne ve bakanlığa bildirmesi gerekiyor vs uzun bir süreç.

Eğer TDN girmemişse sadece talep açılmışsa 1 hafta içinde silinir.

TDN girilmişse de benim tavsiyem miktarı 1 kg olarak girip BON ile boşaltma işlemini yapmasını istemenizdir firmadan. Sonra kabulünü yaparlarsa kimsenin sisteminde kalmaz bu atık. 1 kg floresan fazladan göndermiş olursunuz.