Moyden Başvurussu

Yiğit KURT

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
*
Arkadaşlar size ufak bir tavsiye sakın moyden sistemi başında girilen stok miktarını hatalı girmeyin. Üç haftadır düzeltmek için uğraşıyoruz, sistem ile ilgilenen kimse yok maalesef :(

Önceki cevapları görüntüle…

Esra Fatma

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İSKON İNŞAAT DANIŞMANLIK
A

Anonim (f462)

Arkadaşlar Merhaba,

Sabahtan beri İstanbul İl Müdürlüğüne bağlanıp Moydenden anlayan birisini bulmaya çalışıyorum son çare olarak buraya detaylıca sorunumu yazıyor ve sizlerden yardım rica ediyorum.

Nisan ayında motor yağı değişim belgesini aldık, ancak tam kapanmaydı derken bir türlü gidemedim firmaya, bilgim olmadan 218 kg atık çıkışı yapmışlar. ben de stok miktarına 1,8 kg olarak girmiştim. bugün ilk bildirimi yapmak için girdik sisteme araçtan 5 kg atık yağ alındı ancak atık stok miktarı sekmesinde giren miktar bölümünde 4,5 kg olarak görünüyor ve anlık stok miktarı da -211,7 kg olarak görünüyor.
ve ayrıca bildirimi yaptığımda çıktı alamıyorum, stokta hata olduğundan mı yoksa sistemde bir hata mı var ?

şimdi benim stok mikarı değiştirmem gerekiyorsa bunu nasıl yapacağım? dilekçe ile mi başvuru yapmam gerekiyor?
ayrıca 5 kg olarak girdiğim atık miktarı stokta neden 4,5 olarak görünüyor sizce?

bir fikri olan varsa lütfen bir yol göstersin :(

Cem Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Anonim (f462)Eksi stok olayının çözümünü bilmiyorum, benzer problemi yaşayan arkadaşlar umarım yardımcı olabilir. Ama diğer sorununuzun cevabı özkütle formülünden kaynaklanıyor :) Gruplardan birinde arkadaş yazmıştı, sizin yazdığınızı otomatik olarak 0,9 ile çarpıp kilograma çeviriyor demişti. Kendilerince bir dönüşüm oranı belirlemişler. Tamamen sistemsel yani.

Gözde YENER

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.

GizemK

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
merhaba,

MOYDEN yağ değişimlerinde araç plakası yanlış girilmiş, düzeltme yapabilir miyiz? Bunun için il çevreye dilekçe mi vermek gerekir?
Değiştirilmezse bir sorun yaratır mı

değerli görüşlerinize ihtiyaç duymaktayım

busrabk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Merhaba,
Bir firmamda Moyden bildirimi yapıp çıktı alacakken aşağıdaki uyarıyı veriyor.

Sistemde bir hata ile karşılaşıldı, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Detay
Could not initialize class java.awt.image.BufferedImage

acaba sistemsel bir hata mı var?
sizlerde çıktı alırken bir sorun ile karşılaşan oluyor mu?

Banu KILIÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Urban Çevre Danışmanlık Müh. Tic. Ltd. Şti.
Önceki cevapları görüntüle…

Ahmet YEŞİLKÜNAR

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Onat Çevre

Emrah Bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AAT
konu ile alakası yok ama birisi konu başlığını değiştirebilir mi? Her okuduğumda kıymetlimiss aklıma geliyor :D

Bora E.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Özel Bilgi
Arkadaşlar merhaba,

Atık yağ toplama yetki belgesi almış bir tesis 13 02 08 kodlu Motor Yağı alma yetkisine sahipmidir?

Hüsamettin Selçuk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
eu
Bora E.Atık yağ toplama yetki belgesi olan firmanın tesise kabul edebileceği atık kod listesi var mı acaba, o yetki belgesine bağlı olarak atık kod listesi varsa, kişisel yorumum 13 02 08 kodlu Motor Yağını alabilir diye düşünüyorum ama bu platformda bulunan değerli üstadlarım ne derler bilmiyorum. Konuya hakim birinin yapacağı bilgi paylaşımı ile bende öğrenmiş olurum.