• CMNet Online Söyleşiler #1 - Artemis Arıtım insan kaynakları müdürü Sayın Hakan Maden ile Kariyer Basamakları ile başlıyoruz.
    Tarih: 16 Temmuz 2020 Perşembe
    Saat: 20.30

Natural Hurdacılık

Mete123

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Haz 2020
Mesajlar
1
Tepki puanı
3
Puanları
3
Şehir
İstanbul
Firma
Natural Hurdacılık
Firma adresi
Yeşilkent Mahallesi G1200 Sok. No:96 Avcılar/İstanbul
Firma telefonu
05452053844
Web Adresi
https://hurdacilikfiyatlari.com/
Mail adresi
info@hurdacilikfiyatlari.com
Faaliyet bölgesi
Tüm Türkiye
Faaliyet Alanları
Hurda Geri Dönüşüm ve Tüm Hurdacılık Hizmetleri
Hurdacılık günümüzde yer üstü madenciliği olarak adlandırılabilir. Hurdacı hizmeti sunarak doğal kaynakların korunmasını sağlıyoruz ve çevre kirliliğini en aza indiriyoruz. Başta İstanbul hurdacılar bölgesi olmak üzere tüm Türkiye' den hurda alımları yapılmaktadır. Her yıl binlerce ton hurda geri dönüşüme kazandırıyoruz. Hurdacılık sektörüne kazandırdığımız başlıca metal hurdaları şunlardır.

Hurda DemirHurda BakırHurda AlüminyumHurda Nikel
Hurda KromHurda PirinçHurda TitanyumHurda Kurşun
Hurda NikelHurda ÇinkoHurda SarıHurda Çelil

Tüm Marmara bölgesinden de hızlı bir şekilde hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile kaliteli
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.
hizmeti sunmaktayız. İstanbul hurdacılar ve kurumsal geri dönüşüm firmaları arasında en yüksek fiyatları teklif ettiğimizi iddia ediyoruz.

En güncel hurda fiyatları ile satış yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.
7 gün 24 saat açıktır. İş yoğunluğu sebebi ile gece gündüz hurda alımları yapılmaktadır. Tüm vatandaşlarımızdan ricamız lütfen elinizde bulunan hurdaları çöplere atmayın. Sizlere en yakın hurdacı firması ile iletişime geçip hurda satışı yapabilirsiniz.

Eğer hurdacı sizlere yakın konumda ise miktarı az olsa bile adrese gelerek tüm hurdaları alabilir. Çöpe atılan hurdaların büyük bir kısmı geri dönüşüme kazandırılmamaktadır. Lütfen çöplere hurda atarken sonuçlarını göz önünde bulundurarak atın.

Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.
merkezimizde bulunmaktadır. Bu merkezi daha çok Trakya bölgesinde hurda alım satışı yapmak amacıyla kullanıyoruz. Tüm hurdacılık hizmetlerinde kullanılan kamyon ve dorse gibi araçlara sahibiz. Bakır kablo hurdası kırma makinesi ve diğer hurda ayırma gereçleri mevcuttur. Geri dönüşümde kullandığımız bu teknoloji hurda alımı yaparken fiyatlara da artı olarak yansımaktadır. Güvenilir hurdacı ile çalışmaktan memnun kalacaksınız.
 
Üst