Öğrenciyken yaşadığımız ilginç olaylar

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ocak 2010
Mesajlar
859
Tepki puanı
362
Puanları
68
Konum
Antalya
Firma
N/A Environment
Arkadaşlar bence çok eğlenceli bir başlık olabilir bu. Hepimiz bence hatırlanacak, paylaşılabilecek bir çok ilginç olay yaşamışızdır.
Aklıma kendi yaşadıklarımdan bir tanesi geldiği için açtım bu konuyu. Ben başlatayım siz devamını getirin :)

Son sınıf olduğum dönem. Evde 3 arkadaş kalıyoruz. İkimiz sınıf arkadaşıyız diğer arkadaş ise 2 devre genç. Gece saat 3 gibi miydi neydi sanırım. Benim devre arkadaş bir arkadaşın yanına gidecekti. Aşağıya indi sonra geri çıktı. Ön tarafta bir takım adamlar, tartışma var diye. Ben de o sıra lâvaboya girdim. 5 dk sonra zil çaldı bizim. Bunlar kapıda konuşuyorlar birileriyle. Sesler yükselmeye başladı. Ben de olay mı var diye aceleyle çıktım kapıya gittim. Baktım kapıda 2 adam. Birisi alkol almış, diğeri ise nispeten sakin duruyor. Birisini arıyorlarmış, senin adın ne diye sordu beni görünce. Bizim alt devre direkt benim admı soyadımı, hatta göbek adımı verdi :D Adam işte biz emniyetteniz ayağına yatıyor. Aradıkları kişiyi sordu, yok dedim burada öyle birisi. Apartmanda da var mıdır bilmem dedim. Adam sen benim polis olduğuma inanmadın galiba dedi, cüzdanı çıkatmaya kalktı. Kimlik gösterecek. O sırada da bıçak gördüm belde. Sanırım bir olay vardı ama çok fazla bilmiyorum, zaten bir çok dairenin kapısını çalmışlar. Kapıcı geldi adamları götürdü bir yere ya sonra noldu bilmiyorum.
Ha bir de saat daha akşam 10 da yan taraftaki iddaa bayininin camı çerçeveyi indirerek soymaya kalkan bir adam vardı :D Onu hatırladım. Bu saatte soygun olmaz dedik, tadilattır dedik. Meğer adam göstere göstere bayiye girmiş. İşin ilginç tarafı ise polis geldi, içeriye gaz bombası attı. Maske getirmemişler herhâlde. Ne adam dışarı çıkıyor, ne polis içeri girebiliyor :D Bir süre polis dışarıdan bağırdı çık diye de en sonunda aldılar adamı.
 

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ocak 2010
Mesajlar
859
Tepki puanı
362
Puanları
68
Konum
Antalya
Firma
N/A Environment
Bir şey daha hatırladım bak :D Forumdan bir arkadaşımız da benim sınıf arkadaşım. Kendisi yok ben şöyle iyi arkadaşım yok heykeli dikilecek adamım, yok ben arkadaşımı satmam - yalnız bırakmam ayaklarında. Bir ara bizim evin aşağısındayız. Birkaç arkadaş çekirdek çitliyoruz. Çekirdeklerin kabuklarını da ( tamam, burada hatamız var ama olay o değil :D ) bir ağacın dibine atıyoruz. Yine gece vakti. Ayaküstü muhabbet falan filan. Devriye geçiyor o sıra. Bizim bu heykeli dikilecek arkadaş devriye arabasının görünmesiyle telefonu cebinden çıkarttı uzaklaşıyor telefondaymışçasına. Aklı sıra polisi kandıracak :D Daha da der ben heykeli dikilecek adamım diye :D
 

Ayşe Nur Yasemin

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
8 Eyl 2009
Mesajlar
66
Tepki puanı
7
Puanları
8
:)) güzel bir başlıkta sırf senın anılarınla gıtmesın günlüğe dönüşecek yoksa:p bir tane anıda ben ekliyeyim dedim:)

sınav zamanı yurtta heryer her yanda yurtta yasanlarımız bılırler genelde toplu olmaz ama bızm oda bıraz terstı fazla tıtızdı arkadslarımız:D neyse her gece ımza atılır bılırsınız belki orda oldugunuza dair. odaca sınavımza calısmısz artık yarı uykulu su ımzayı atsakta yatsak dıye beklıyorz. odadakılerden bırısı sınıf arkadsım dıerıde hazırlıktan arkadsımızdı haftasonu spora gıtmıs bunlar tabı hamlar her yerlerı agrıo ama bızım hazırlıktan olan arkads daha ıı. sınıf arkadsım saat onıkı olmus lavobadan gelmıs ayy sonunda yatıyorum dedi ranzanın ust katına dogru cıkmaya basladı tam ben tam agzımı acıp ımza atmadık dıcektım dıer arkads sus dıe ısaret ettı. binbir zorlukla off puffla yataga cıkan arkads ohh be yatıyorum dunya varmıs derken tam dıer arkads sen sımdı oraya nasıl cıktıysan ınıcen cunku ımza atmadık dıyerek bızımkının kabusu oldu tabı bız gulmekten oluyorz onun halıne onunda bıze neler soyledıgını tahmın edersınız sanırım o durumda:D
 

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ocak 2010
Mesajlar
859
Tepki puanı
362
Puanları
68
Konum
Antalya
Firma
N/A Environment
Başlicam zaten şimdi Sevgili Günlük diye :)
Hiç mi ilginç bir anısı olan arkadaş yok ya ? Vardır mutlaka bir şeyler. Katılım nerede ?
 

Çağatay Çetinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Mar 2010
Mesajlar
108
Tepki puanı
17
Puanları
18
Bir hatırada benden olsun.
Gece yarısı arkadaşlarımla eve dönerken mezar taşı yapan bir mermercinin önünden geçiyorduk.Dışarıda hazırlanmış olan (adı, soyadı, doğum tarihi,ölüm tarihi, ruhuna fatiha yazılı olan) yerine götürülmeyi bekleyen bir mezar taşını kucaklayıp eve getirmiştik. Uzunca bir süre evimizin baş köşesinde misafir etmiştik o taşı. Tabi misafirliğe gelen arkdaşların tepkileri anlatılmaz, yaşanır. Hatta kağıt oynarken 4 üncü yapıp kağıt dağıttımız bile oluyordu:) Nedense bir gün taş durduk yere ortadan 2 ye kırıldı. Uğursuzluk mu getirmişti yoksa bize anlamadık.
 

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
7 Ocak 2010
Mesajlar
859
Tepki puanı
362
Puanları
68
Konum
Antalya
Firma
N/A Environment
Taşın sahibi hafiften yoklamış olmasın ? :D
 
Üst