• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Ölçüm, Numune Alma ve Emisyon-İmisyon Raporlama Eğitimleri - Kasım 2020

Merhaba,

Aşağıdaki konularla ilgili eğitim başvuruları açılmıştır:

Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi 4-5-6 Kasım 2020
Emisyon-İmisyon Ölçüm Raporlama Eğitimi11-12-13 Kasım 2020
Su ve Atık Sudan Numune Alma Eğitimi19-20 Kasım 2020
Arıtma Çamuru, Toprak, Katı Atık, Atık Yağlar ve İzolasyon Sıvılarından Numune Alma Eğitimi25-26-27 Kasım 2020

Eğitim bilgileri ve ücretleri için linkten detayları inceleyebilirsiniz.
Başvuru detay linki:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İkiyerde ücret isteniyor toplam ne kadar yatırılacak bide eğitim yeri neresi

Hangi eğitimi almak istiyorsanız, ona göre ücret yatırıyorsunuz. Hepsini de alabilirsiniz, tek tek de. Eğitim de, duyuruda yazdığı üzere online olacak.

Döner sermaye ye Su ve atık sudan numune alma eğitimi için 400 TL eğitim bedeli içnde 550 TL ödemeniz gerir. Diğer eğitimler için döner sermaye ye 600 TL, Her eğitim içinde 850 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Atıksu hariç diğerleri 3 gün, 3 gün olanlar 600 tl 2 gün olanlar 400 tl ilanda belirtildiği gibi

Katılımcılar öncelikle Bulundukları ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri Döner Sermayesinden referans numarası alarak (239 Sıra Numaralı -Çevre Alanında Teorik ve Pratik Eğitimler/Günlük 200 TL (KDV Dahil)), Bakanlığımız Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü Halk Bankası nezdindeki Kurumsal hesabına 301 Gelir Kodu ile, katılacakları eğitimin gün sayısına uygun olarak 2 günlük eğitim için toplamda 400 TL(KDV dahil), 3 günlük eğitim için ise toplamda 600 TL (KDV dahil) olan KATKI PAYI bedelini yatırmaları gerekmektedir. Dekontunu da kayıt formunda ilgili yere yüklemeleri zaruridir.

daha sonra belirtilen eğitim ücretleri ise ziraat hesabına yatırılıyor iki dekont sisteme yüklenip onaylanır sonrası eğitim ...

Eğitim için tüçevin sitesinde yazan eğitim ücretlerini ayrıca bide katkı payı yatırmak gerek ücret kısmını anlamadım da.

Günlük 200TL ücreti Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Döner Sermayesinden alınan referans numarası ile Halkbankasına,
Alacağınız eğitim ücretini de TÜÇEV hesabına ödemesine yapacaksınız.

Su ve Atık Sudan Numune Alma Eğitimi toplam 950TL (400TL çevre ve şehircilik + 550TL TÜÇEV)
diğer eğitimlerin her biri toplam 1.425TL

arkadaşlar bu konuda çıkmış soru yada soru örnekleri mevcut mu sizlerde?