Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Önerilerinizi bekliyoruz !

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Sayın forum üyeleri,

  Cevremuhendisleri.net 'in bu aşamalara gelmesinde hepinizin ayrı ayrı emeği olduğunu biliyoruz ve mümkün olduğu kadar da sizlerin forum ile ilgili görüşlerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu amaçla lütfen önerilerinizi, görüşlerinizi ve eleştirilerinizi eksik etmeyiniz.

  Yakın gelecekte planladığımız değişiklikler.

  1. Portalımız pek iç açıcı değil. Daha estetik ve forumumuzu daha iyi ifade eden bir portal yapmak istiyoruz.
  2. O anki düşüncelerinizi ve ruh halinizi paylaşabileceğiniz bir duvar yapmak istiyoruz.

  Sizlerden gelecek her türlü öneriyede açığız. Daha ilerisi için önerilerinizi bekliyoruz..
   
 2. Faruk İçen

  Faruk İçen CMNet Üyesi

  merhaba

  Portal sanki arada kilitleniyor.Alt yapı sorunu olabilir.
   
 3. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Bende hiç kilitlenme olmadı fakat dün server saldırı almış bu nedenle olabilir..
   
 4. zuhall

  zuhall CMNet Üyesi

  bu hafta içi sürekli olarak forumu görüntüleme de sorun yaşadım. Ben forumun sosyal paylaşım siteleri gibi olmasını istemiyorum.şu haliyle memnunum yani:) Renklendirme olabilir ama veya az biraz tasarım katılabilir işin içine tabi eğer bunu yapabilecek yetenekli arkadaşlarımız varsa...

  paylaşımlar güzel, içerik iyileşiyor, mesleki trtışmalar dayanışmalar var daha da arttırarak devam etmeli :)) emeği geçnelere teşekkürler tekrardan
   
 5. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Sosyal paylaşım olarak görmeyelim. Bu konu sitenin nasıl lanse edildiğiyle ilgili. Cevremuhendisleri.net iş ağı olmak için çabalıyor.. :=)
   
 6. zuhall

  zuhall CMNet Üyesi

  Yok onu kastetmedim sloganımızla ilgili değil :) Hani facebook tweeter vari bir yer gibi sosyal paylaşımlar...Ne bilim durum mesajları gibi :)
   
 7. Melike İlbilgi

  Melike İlbilgi CMNet Üyesi

  Çevremühendisleri.net mesleki paylaşımların son derece üst düzeyde olduğu, günlük hayatttan iş hayatına varan karşılaştığımız hemen her türlü problemi paylaşıp çözüm arayabileceğimiz bir sosyal ağ özelliği taşımakta ve her geçen gün mesleğimizin daha iyi yerlere gelmesinde önemli roller üstleneceği inancındayım. Madem böyle bir konu açıldı bende altını çizmeden geçmek istemiyorum (Belki bir daha fırsat bulamayabiliriz ;) ). Çevremühendisleri.net' te emeği geçen başta Fatih Bey olmak üzere diğer bölüm yöneticileri ve foruma desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarıma teşekkürlerimi borç bilirim. :alkis:
  Önerilerime gelirsek; kişisel profilimizin daha kapsamlı olmasını sağlayabiliriz( kısa özgeçmiş bilgilerimizin yer aldığı). Ayrıca ziyaretçi mesajlarının da silinebilir olması fena olmaz sanırım. Böylelikle istenilmeyen durumlara mahal veren mesajların silinebilmesi ve bölüm yöneticilerininde bu tarz konularda rahatsız edilmemesi sağlanabilir. Ve mümkün müdür bilmiyorum ama kayan yazıların geçtiği bir duvar yapsak; önemli görülen dikkat çekilmek istenilen mesajların yayınlanması, yeni çıkan yönetmelik vb konularda hemen haberdar olunması için güzel bir uygulama olabilir bence. Tabi bunlar sadece fikir yani mümkün müdür değil midir pek kestiremiyorum ama :rolleyes: iyi çalışmalar
   
 8. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Ziyaretçi mesajlarını silebilirsiniz Melike hanım. Bu konuda zaten sıkıntı yok. Profile CV gibi bir sekme ekleme planım zaten var ama yasal bazı sıkıntılar engel oluyor buna. Bir yolunu bulursam yapacağım.
   
 9. Melike İlbilgi

  Melike İlbilgi CMNet Üyesi

  Anlaşılan bu konuda sadece ben sıkıntı yaşıyormuşum, silebiliyor olmamız güzel :rolleyes: teşekkürler
   
 10. Çağatay Çetinkaya

  Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

  Fatih Bey merhaba,
  Uzun zamandır size özel mesaj yazmayı planlıyordum.Bu konu başlığı altında, sizin bu mesajınıza ilave şunları eklemek istiyorum.
  Amaç olarak, iş ağı olmayı hedefleyen bir sitede, Türkçe yazım ve imla kurallarına uyulmada bazı sıkıntıların olduğunu görüyorum. Sitemizde bir sürü somut örnekler var. Bunları burada paylaşmam doğru olmaz ama göz ucuyla bile bakılsa net görünen örnekleri bulabilirsiniz.
  Bu anlamda üye arkdaşlarımızın biraz daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Yönetici arkadaşlarımızın ise bütün gönderilen mesajları düzeltme yetkilerinin olduğunu varsayarak, bu tip yanlışlara müdahale ederek, mesaj altlarına düzeltilmiş mesaj notunun eklenmesinin, bu konunun üzerinde durulduğu hissiyatını uyandıracaktır.
   
 11. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Çağatay bey haklısnız. Evet zaman zaman bizde dahil olmak üzere birçok kişi imla kurallarına uymuyor, bazen de acele yazarak uyamıyor. Bunun için gönüllü arkadaşlardan grup oluşturabiliriz aslında. Gereken yetkileri veririz bu gruba ve her mesajı imla olarak denetleyebilirler. Tabi bu konuda gönüllü bulabilirsek. Sizde tahmin edersiniz ki zahmetli bir iş..
   
 12. Çağatay Çetinkaya

  Çağatay Çetinkaya CMNet Üyesi

  Herkes kendi denetimini yaparsa kimseye yükte olunmuş olmaz. Umarım bu konu başlığını takip eden arkadaşlar en azından kendi adlarına daha dikkatli olurlar. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim
   
 13. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  2 öneri de buradan yapayım :)

  Forumda konu altında kimlerin konuyu görüntülediği olursa iyi olur.
  Ayrıca database in yenilenmesiyle mi alâkalı bilmiyorum ama online olmasa bile ana forum sayfasında birkaç yüz kişi online görünüyor, onu anlık yapabilirsek daha güzel olacaktır.
   
 14. Hamit Pehlivan

  Hamit Pehlivan CMNet Üyesi

  Herkesin online gözükme sebebi galiba cpanel'de online gözükme süresi yüksek o düşürülürse hallolur diye düşünüyorum
   
 15. Çiğdem Aksoy

  Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

  sayfanın rengi değiştirilebilir olursa iyi olur. istediğimiz zaman kırmızı mavi gri ruh halimize göre kendimiz değiştirsek olur mu?
   
  Fatih Közen bunu beğendi.
 16. Melike İlbilgi

  Melike İlbilgi CMNet Üyesi

  Selamlar...

  cevremühendisleri.net ' de herhangi bir sayfadan 'Forum' başlıklı sayfaya her geçtiğimde karşıma çıkan ''Dünya nüfusu hızla artıyor'' başlıklı görüntünün yalnızca bir defa açılması, görüntüyü kapadıktan sonra; sisteme bir daha ki girişime kadar tekrar karşıma çıkmaması söz konusu olabilir mi? Bir ben miyim bundan rahatsız bilemiyorum ama..!!:confused:
   
 17. Melike İlbilgi

  Melike İlbilgi CMNet Üyesi

  o kadar bekledim ki kalkacak diye, birkaç gün daha beklerim ne demek :)
   
 18. Tuğba Coşkun

  Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

  Şifre yazarken neden nokta çıkmıyorda açıkça şifre görülüyor.Bu büyük bir eksiklik değil aslında da ben her seferinde rahatsız oluyorum dile getirmek istedim.
  Saygılar
   
 19. pre_conception

  pre_conception CMNet Üyesi

  ___Son yapılan değişiklikler siteyi daha kolay kullanılır yapmış. Fakat Atık Yönetimi bir bütün olarak tek başlık altında alınabilirdi diye düşünüyorum. ___
   
 20. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Atık Yönetimi ve Çevre Danışmanlık konusu eklenebilir İzin Lisans işlemleri ve Çevre Mevzuatı uygulamaları ile ilgili paylaşımlar vb
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?