• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Ortak sağlik ve güvenlik birimi nasıl bir iş acaba ?

Kayıt
27 Nisan 2009
Mesajlar
468
Beğeniler
51
Şehir
Ataşehir, İstanbul
#1
Kocaeli'de faaliyet gösteren ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ için A ve B sınıfı iş güvenliği uzmanları aranmaktadır. İlgilenen arkadaşların aşağıdaki e-mail adresine cv'lerini göndermelerini rica ederim.
 
Kayıt
24 Şubat 2009
Mesajlar
151
Beğeniler
42
Şehir
Çorlu, Tekirdağ
#2
Ortak sağlık ve güvenlik birimleri bağımsız çalışan kuruluşlardır. Kurucu olarak bir işyeri hekimi ve bir de A sınıfı iş güvenliği uzmanı olmalıdır. Tüm sanayiden sayılan ve hekim ya da uzman bulundurma zorunluluğu bulunan işletmelere destek olurlar (yönetmelikte belirlenen saatler doğrultusunda anlaşma yapılan işyerinde bulunurlar) yani güncel anlamda bir danışmanlık firmasıdır.
Burada çalışan kişiler; işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı (a, b, c) diğer sağlık personeli (hemşire vb.)'dir.
 
Kayıt
23 Temmuz 2012
Mesajlar
277
Beğeniler
88
Şehir
ANKARA
#3
Peki şuanda OSGB kurulmadan, sadece iş güvenliği hizmeti vermek mümkün müdür acaba? Yani sadece iş güvenliği uzmanı çalıştırılarak firmalara hizmet verilmesi mümkün müdür? Yoksa OSGB mi kurmamız gerekiyor?