• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Otogaz Tesislerinde iş güvenliği

öncelikle hayırlı olsun.yeni görevinizde başarılar dilerim.gaz dolum tesisinde staj yapmaktayım iş güvenliği açısından bu güne kadar kadar hiç bilgilendirilmemiş çalışanlar.mühendis bey ile iş güvenliği hakkında bir sunum yapıp bilgilendirmek istiyoruz çalışanları nasıl birşeyler yapılabilir?dolum tesisinde argon oksijen azot asetilen ev tüpleri karbon dioksit ve karışım gazları doldurulmaktadır.

öncelikle hayırlı olsun.yeni görevinizde başarılar dilerim.gaz dolum tesisinde staj yapmaktayım iş güvenliği açısından bu güne kadar kadar hiç bilgilendirilmemiş çalışanlar.mühendis bey ile iş güvenliği hakkında bir sunum yapıp bilgilendirmek istiyoruz çalışanları nasıl birşeyler yapılabilir?dolum tesisinde argon oksijen azot asetilen ev tüpleri karbon dioksit ve karışım gazları doldurulmaktadır.
Genel iş güvenliği oryantasyonu eğitimi vererek işe başlayabilirsiniz.Bu gazların depolanmasında dikkat edilecek hususları anlatan bir eğitim verebilir,yangın tatbikatları yapabilirsiniz.Par.pat tüzüğünden faydalanabilirsiniz.

Umarım bu dökümanlar faydalı olacaktır.

Dosyalar

Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum Mehmet bey bende bu otogazlar da sorumlu müdürlerin iş sağlığı açısından yapması geekenler nelerdir

Öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum Mehmet bey bende bu otogazlar da sorumlu müdürlerin iş sağlığı açısından yapması geekenler nelerdir
Öncelikle personel eğitimi ve denetimi çok önemli.Otogaz istasyonlarında dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili ekteki dosya yardımcı olacaktır.

Dosyalar