Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Polietilen boru alımı için uygun bir marka ?

Konu, 'İçme Sularının Arıtılması' kısmında biglover17 tarafından paylaşıldı.

1. biglover17

biglover17 CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    İçme suyu projesinde kullanılmak üzere polietilen boru ihtiyacım var. Yeni mezun olmuş bir mühendis olarak sizlerin önerilerine ihtiyacım var.
    www.boruburada.com/polietilen-boru burada boru var ama marka önemlimidir. Siteninde herhangi bir sıkıntısını göremedim. Fikirlerinizi bekliyorum.

2. TAÇ

TAÇ CMNet Üyesi

Marka ya değilde alacağın firmanın tse belgelendirmesi var mı yok mu ona bakman daha mantıklı. Varsa belli bir standartta üretmek zorundadır dolayısıyla kalitelidir diye düşünüyorum.

3. biglover17

biglover17 CMNet Üyesi

TSE belgelendirmesi vardır diye düşünüyorum tabiki araştırmam gerek siz marka önemli değil diyosunuz anladığım kadarıyla burdan alıyım en azından

4. TAÇ

TAÇ CMNet Üyesi

Marka önemli değil bence kalite önemli onun garantisi de %100 olmasa da tse belgesidir.

Gürkan Güslü bunu beğendi.
  5. biglover17

biglover17 CMNet Üyesi

Takip eden arkadaşlar için söyleyeyim boruburada üzerinden ürünümü aldım. Sıkıntı yaşamadım arkadaşlar bilginize.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...