• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Proje ödevi

Hüseyin K.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İşsiz
iyi akşamlar çevre mühendisligi 4.sınıf ögrencisiyim proje ödevi için yardım istiyorum çevrebile ilgili proje leriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz?

@Aytaç Emre
Hoca mezun olduktan sonra hangi alanda yogunlaşmak istiyorsanız o konu hakkında proje hazırlayın dedi fakat ne yapacagımı bilmedigimden karar veremiyorum

Yardım edebilir misiniz?

Hocam önce kararını ver, projeni hazırla, bizler de sana tavsiyelerimizle, görüşlerimizle yardımcı oluruz.

İyi veya kötü, saçma veya akıllıca proje hazırla ama yalnızca sen hazırla. Saçma da olsa fikir senin fikrin, proje senin projen olsun. Böylece yanlışların nerede, hataların nerede görebilirsin. Yeter ki sen hazırla.

Bu konuyu seçerken 2 faktör var; ya merak ettiğiniz bir konuyu araştıracaksınız, ya da meslekte yöneleceğiniz kısımla ilgili araştırma yapacaksınız. Ben bu ikisini birleştirip, Geri Kazanım, Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanma konularına yönelmiştim.