• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Proje secimi

emelkarakulak

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
GÜLER MÜŞ.MÜH.TİC.LTD.ŞTİ.
Arkadaşlar günaydın isg konusunda çevre mühendisinin çalışma alanı ile alakali risk analizi çalışması yapmam gerekiyor bu koduna fikir verebilir misiniz??

"isg konusunda çevre mühendisinin çalışma alanı ile alakali risk analizi" ben anlayamadım tam olarak ne istediğinizi, çalışma alanı derken çalışma ortamınız mı çalıştığınız sektör mü, biraz daha detaylandırabilir misiniz?

Ya ben danışmanlık firmasında çalışıyorum tesislerin çoğu sıcak haddeleme tesisi bu arada isg yüksek lisansa başladım ve dönem projemiz için hocamız çalıştığınız alanla alakali bir konuda risk analiz çalışması yapın dedi benimde aklıma bisey gelmio bugün konuyu teslim etmem lazım

Bugün teslim edecekseniz hazır risk analizi verip sunacaksınız, çok geç kalmışsınız. internette hazır risk analizleri var onlardan birini kullanın.