• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Resimdekileri tanıyor muyuz?

yarabandı

CMNet Üyesi
rahmetli arafat bile resimde....tüm ünlüler burda helal olsun başarılı bir çalışma.taktir ettim =)

Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü isimleri bir arada...Birkaç isim de ben paylaşmak istedim;
Pele, Michael Jordan, Mike Tyson, Napolyon, Hz. Musa, Albert Einstein, Cengiz Han, Usame Bin Ladin, Michelangelo, Che Guevara, Adolf Hitler, Konfüçyus

Çok beğendim bu resmi, paylaşım için teşekkürler :)

WalkMan

CMNet Üyesi
Dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü isimleri bir arada...Birkaç isim de ben paylaşmak istedim;
Pele, Michael Jordan, Mike Tyson, Napolyon, Hz. Musa, Albert Einstein, Cengiz Han, Usame Bin Ladin, Michelangelo, Che Guevara, Adolf Hitler, Konfüçyus

Çok beğendim bu resmi, paylaşım için teşekkürler :)

O resimde Pele'yi bulabilen bir bayan :D Vay be :D

O resimde Pele'yi bulabilen bir bayan :D Vay be :D

Teşekkürler :D Sol üst köşede bulunmaktalar kendileri... Forması, futbol topu ve ten rengiyle, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi golcüsünü tanıyamamak ayıp olurdu herhalde :p Genel kültür maksadıyla da olsa takip ediyorum futbolu :D

yarabandı

CMNet Üyesi
evet peleyi gören bir bayan o kısmı benimde dikkatimi çekti. O kare yüzyılın dahileride ATATÜRKÜ gören varmı?

evet peleyi gören bir bayan o kısmı benimde dikkatimi çekti. O kare yüzyılın dahileride ATATÜRKÜ gören varmı?
ATATÜR e sanırım yer vermemişler resimde. Neyseki orda bulunup bulunmaması birşey ifade etmiyor bizim için. Hatta Usame Bin Ladin, Saddam Hüseyin, Adolf Hitler gibi dehaların!!! bulunduğu bir resimde bulunmamasını istemek daha doğru bir yaklaşım olur sanırım.