Rx Ajans 'tan Kurumsal Web Site Paketlerinde CMnet 'e Özel Kampanya

MuratG

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
1 Ağu 2019
Mesajlar
1
Tepki puanı
2
Puanları
3
Firma
-
Firma adresi
İstanbul/Beşiktaş
Firma telefonu
90 850 885 2827
Web Adresi
https://rxajans.com
Mail adresi
iletisim@rxajans.com
Faaliyet bölgesi
Tüm Türkiye
Faaliyet Alanları
Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Hizmetleri
Referanslar
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.
Buradan size özel fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.


RX AJANS


Sitemiz:
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.


Telefon Numaramız: 0850 885 28 27 (Arayabilir veya WhatsApp Destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.)

Mail Adresimiz: iletisim@rxajans.com

İşini İnternete Taşı.
Kimlik Oluştur.
Sesini Duyur.


Merhabalar,

Rx Ajans olarak sizlere profesyonel anlamda; Web Site, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Yönetim Hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla ve detaylı bilgiye erişmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kendimizi birkaç anahtar kavramla özetlememiz gerekirse;

Güçlü Referans: Rx Ajans, toplamda 171 projeyi başarıyla tamamlamıştır. Ege Üniversitesi, BidoluHediye.com, Yılmaz İnşaat gibi köklü ve güçlü kuruluşlara başarıyla hizmet vermiş olan Rx Ajans, müşterilerine en uygun ve en iyi çıktıyı teslim etmekte, gücünü müşterilerinden almaktadır. (Referanslarımızı sitemizden daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.)

Profesyonel Kadro: Rx Ajans, işinde tecrübe sahibi ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Rx Ajans tarafından üstlenilen tüm projeler, atanan uzman ekibin sorumluluğunda planlanır ve plana sadık kalarak başarıya ulaştırılır, teslimatı sağlanır.

Rekabetçi Ücretlendirme: Rx Ajans, piyasadaki rakiplerinden daha güncel, daha işlevsel ve daha sanatsal hizmet sunmakla kalmıyor. Piyasadaki rakiplerimize "Ücretlendirme" alanında ezici bir üstünlük kuruyoruz. (Ücretlerimizi sitemizden daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.)

Hızlı Teslimat: Rx Ajans, proje kabulünden sonraki aşamada size net bir tarih aralığı verir. Projeniz, bu tarih aralığında istediğiniz şekilde elinize ulaştırılacaktır.

Satış Sonrası Destek: Rx Ajans, projenizi teslim ettikten sonra size ilgili paketler dahilinde ücretsiz destek sağlar. Her hizmet için ayrı olarak "Satış Sonrası Destek" sağlayan Rx Ajans, siz "Tamam" demeden asla "Tamam" demiyor.

Müşteri Yönelimli Yaklaşım: Rx Ajans, her müşterinin ihtiyaç ve isteğini her zaman ön referans olarak alır. Örnek vermek gerekirse bir sigorta sitesi için; güven veren bir tasarım kullanılmalı, yapılan işe uygun bir tema belirlenmeli ve itimat sağlayacak renkler kullanılmalıdır. Bu ve bunun gibi birçok örnek verilebilir. Rx Ajans'ın müşteri yönelimli yaklaşımı, durumsallık ilkesine bağlı kalmayı taahhüt etmektedir.

Modern Metodolojiler: Rx Ajans projelerini hayata geçirirken, proje yönetim metodu olarak Modern Metodolojileri kullanmakta ve Modern İş Felsefelerini referans almaktadır.


RX AJANS

Sitemiz:
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Giriş yapın veya üye olun.


Telefon Numaramız: 0850 885 28 27 (Arayabilir veya WhatsApp Destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.)

Mail Adresimiz: iletisim@rxajans.com

İşini İnternete Taşı.
Kimlik Oluştur.
Sesini Duyur.
 
Üst