Sakarya staj

Aylnmz

Üye
Başlık
2
Tepki
1
iyi günler
Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim ve staj bulamadım Sakarya da staj bulabileceğim bir yer var mı acaba

Canylcn02

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Saski ye baktinmi ?

merkezi ilcelerin belediyeleri de olabilir

huri

Aktif üye
Başlık
7
Tepki
18
Sakarya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünede bakabilirsiniz,verimli bir staj olacağına eminim.

Ekrem Başkan

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
97
Saskiden tanıdık bulursan civarlarda arıtma tesislerinde yapabilirsin, ben karamandaki att de yapmıştım yeni bişeyler yapmışlar şimdi, belki yeni teknolojilere de geçmişlerdir yardımcı olabilirler

KubilayDuman

Daimi üye
Başlık
26
Tepki
516
@arda erman yeni tekneloji felan yok :D kokmasın diye havuzların üstünü kapatmışlar.
@Aylnmz Hangi sektörde staj yapmak istiyorsunuz arıtma , lab, geri dönüşüm,danışmanlık hangisi ?

Ekrem Başkan

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
97
belki dedim işte :) o zaman sürekli günlük deneyleri yapar rapor yazar 3-4 saat çalışıp. Benim zamanımda öyleydi :D

KubilayDuman

Daimi üye
Başlık
26
Tepki
516
@arda erman staj için mantıklı olan yerlerden birisi hendek atıksu arıtma tesisi tüm deneyleri yapıyor raporlamaları hazırlıyor daha sonra sahayı gezip bilgi edinebiliyorsun çünkü tek stajyer sen oluyorsun :D

Ekrem Başkan

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
97
doğrudur. karamanda kıdemli stajyer rütbeli asker gibi :D yeni stajyerler geldikçe sen birşey yapmamaya başlıyorsun :D

Yukarı Alt