• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sanayi kaynaklı hava kirliliği kontrolü yön. (kaynak dumanından kaynaklanan emisyon)

ibrahim çoban

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Askeri Fabrika
Öncelikle tüm herkese iyi çalışmalar konu hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim;
Çalışmış olduğum firmada vagon yapımı mevcut ve vagonun birçok parçasını kaynatıyoruz Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği gereği emisyon ölçümümüzü yaptırıyoruz hem ısınmadan kaynaklanan emisyon hem de boyahane, kaynak robotlarının işlemi sonucu ortaya çıkan emisyon sebebiyle ancak firmamızda havalandırmalarımız yetersiz muhtemelen kaynak işlemi sonucu ortamda belli bir emisyon seviyesi kalıyor özellikle kış aylarında fabrikanın kapıları kapalı olduğunda şimdi konu ile alakalı bir önlem alınmasını sağlamak istiyorum ancak önlemi herhangi bir kanun ve ikincil mevzuatlara dayandırmam gerekiyor açıkcası yönetmelikleri inceledim, bulamadım. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz sevinirim.