• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

SDÜ FEF Fizik Bölümü

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Nisan 2009
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adım Üniversiteleri Fen-Edebiyat Fakülteleri (FEF) dekanlar toplantısında alınan karar gereğince fizik bölüm başkanları 10 Temmuz 2009 tarihinde Muğla Üniversitesi’nde bir araya geldiler. SDÜ Fizik Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Semiha Bahçeli, Muğla Üniversitesi’nin aynı zamanda fizikçi olan Rektörü Sayın Prof. Dr. Şener Oktik’in ve Fizik Bölüm Başkanı Sayın Prof. Dr. Mehmet Güneş’in göstermiş olduğu konukseverliğe ve yakın ilgiye teşekkürlerini ifade etti. Ayrıca diğer konuk meslektaşlarıyla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti belirtti. Yaklaşık 3 buçuk saat süren bu toplantıda mutabakata varılan konular, bir tutanakla aşağıda isimleri belirtilen bölüm başkanları tarafından imzalanarak bir tutanak haline getirildi. Bu tutanakta, SDÜ FEF Fizik Bölümü’nün eğitim, öğretim ve araştırma bazındaki başarısı 8.maddede teyit edilerek bir sonraki toplantının bölümümüzde gerçekleşmesi konusunda mutabakata varılmıştır.
 
Üst