Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

SewerCAD Eğitim Dökümanı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

SewerCAD programına ait eğitim kitapçığı ve programın help dosyası ektedir. Eğitimler ingilizcedir ve eğitim 5.6 sürümüne aittir.

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Ekli Dosyalar:

2. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

fatih bey bu vermiş oldugunuz programlarla ilgili kitapcıklar ıcın tesekkur ederım.bu sewercad tam olarak ne programıdır.bunu daha onceden duymamıstım.ben cevre muh ogrencısyım bunun gibi baska ne programlar var bilmemiz gereken?

3. Noyan Temuçin

Noyan Temuçin CMNet Üyesi

onun yerine ben cevap vereyim sewercad altyapı projelerinde prrojelerin hidrolik hesaplamalarının yapımında kullanılır bunun autocad civildeki karşılığıda hydraflowdur.
    Benim önerim eğer yurtdışında yada uluslarası bir firmada çalışacaksın bu programı kullanmayı öğren zaten fazla bir ayrıntısı yok fakat hesaplamalrın teorik parametrelerinin standartlarını bir de yapılan hesaplamalar için var olan senaryoyu değiştirmeyi bilmen lazım birazcıkda ingilizce mühendislik terimlerine aşina olman lazım tavsiyemdir altyapıda çalışacaksan yurtdışında mutlaka öğren

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.