Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Sorumlu müdürlük

Konu, 'ARŞİV' kısmında Tayfun Bolsu tarafından paylaşıldı.

 1. Tayfun Bolsu

  Tayfun Bolsu CMNet Üyesi

  yardım lpg sorumlu müd.ile ilgili...sorumlu müdürlüğünü yapmış olduğum firmalar ssk siğortamı yapmadıkları zaman nereye ve ne şekilde başvuru yapmalıyız....teşekkür ederim
   
 2. Özge Gökmen

  Özge Gökmen CMNet Üyesi

  Bu konuyla ilgili Çevre Mühendisleri Odasıyla irtibata geçebilirsiniz. Yardımcı olacaklardır muhakkak. Ben tam prosedürü bilmediğim için buradan yanlış birşey söylemeyeyim şimdi.

  Siz odayla irtibat kurmaya çalışın iletişime geçememeniz durumunu düşünerek ben de odaya bu durumu sorup gerekli bilgiyi edinmeye çalışacağım.

  İyi akşamlar
   
 3. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Tayfun merhaba cuma günü LPG eğitimleri veren bir tanıdığı ziyaret edeceğim. Olurda unutmazsam öğrenirim bunun cevabını yazarım buraya...
   
 4. Tayfun Bolsu

  Tayfun Bolsu CMNet Üyesi

  cok teşekkür ederim....
   
 5. Tuğba Coşkun

  Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

  Tayfun Bey'in durumu hakında bir bilgi varmı acabaa??
   
 6. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Merhabalar iyi ki hatırlattınız bunu bana.. Öncelikle şunu söylemek istiyorum LPG sorumlu müdürlük eğitimlerinde SSK mecburiyetini oda istiyor. Fakat diğer resmi kurumlar
  böyle bir zorunluluktan bahsetmiyor. Peki oda bu konuda ne kadar bağlayıcı, bence değil. Acaba bir LPG istasyonu odamızı kâle alır mı bence almaz. Anlayacağınız belge sürecinde
  hakkınızı aramak için doğrudan bir muhatap bulamayacaksınız. Peki ne yapmak gerekiyor. Bence SSK ya şikayette bulunabilir. Sigortasız işçi çalıştırmak onlara göre suç sonuçta.
  Fakat 5-6 istasyon aldıysanız bence şikayete de gerek yok kendiniz yatırın sigortanızı buda bir alternatif..
   
 7. Sevinç

  Sevinç CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  yani bir firmada tam zamanlı çalışırken LPG sorumlu müdürlük için anlaşma yaptığımızda firmanın ekstra bir SSK primi yatırması gerekmiyor mu ?
   
 8. muhendis63

  muhendis63 CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  bir yerde çalışıp da aynı zamnda lpg sorumlu müdürlük yaptiği yerdede ssk sı yatan primi ödenen varmı,,**? (30 gün ssk primi ödeniyosa ekstra yatırabiliyormu ? muhasebeci olmaz demişti de)
   
 9. Neslihan Öztürk

  Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  LPG eğitimine gittiğimde belgesini yenilemek için gelen bir bayan vardı 5yere bakıyordu onun karşılaştığı şey biraz daha tuaftı baktığı 5 istasyonda ayrı ayrı 30gün üzerinden ssk sını yatırıyormuş. eğitimi veren kişilerde buna şaşırmıştı daha sonra bu durumu nasıl çözdüler bilemiyorum.
   
 10. insomnia

  insomnia CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  zaten öyle olması gerekiyor çmo nun muhasebe görüşü var bu konuda 5 istasyonla yapılan sözleşmelerde her istasyon için ayrı ayrı 30 ar gün üzerinden ssk yatırılabiliyor
   
 11. insomnia

  insomnia CMNet Üyesi

 12. Neslihan Öztürk

  Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  eklentiniz açılmadı !! söylediğiniz doğrudur sanırım muhasebe görüşü olduğuna göre ama bana garip gelen 5 yere bakıyorsanız bir istasyonda 30gün bulunmanız mümkün değil bu yüzden ssk bunu nası kabul ediyor onu pek anlamadım. gerçi LPG sorumlu müdürlüğü gerçekten hakkı verilerek yapılabiliyormu istasyonlara düzenli gitmeyenleri komik rakamlara bu işi yapanları duyuyoruz buda işin ayrı bir boyutu.
   
 13. Erhan Akkuş

  Erhan Akkuş CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  Benim Sorum biraz farklı bu işi yapmak için ne gerekli? Belli bir yerde çalışırken de yapabilir miyiz??
   
 14. Elif Yalçın

  Elif Yalçın CMNet Üyesi

  Cevap: Sorumlu Müdürlük

  neslihan hanım lpg sorumlu müdürlük için oda her istasyon için 30 gün ssk istiyor aksi taktirde belgenizi vizeleme işlemi yapmayacağını söylüyor. odayı arayıp görüşebilirsiniz.yanılmıyorsam neslihan hanım ilgileniyor.
  erhan bey sorumlu müdülük yapmak için sorumlu müdür eğitimine katılıp belge almanız gerekli odanın sayfasında eğitimleri takip edebilirsiniz.bir yerde ssklı çalışıyorsanız 1 istasyona bakabilirsiniz .çalışmıyorsanız 5 istasyona bakabilirsiniz
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?