• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sürdürülebilir enerji

A

Anonim (f07e)

Hocam merhaba, ben yildiz teknik cevre muhendisligi ikinci sinif ogrencisiyim ve sürdürülebilir enerji alanında nasıl bir yol izleyebilirim tecrübesi olan hocalarımızın fikrini merak ediyorum,teşekkürler

Genç arkadaşım, öncelikle kendini geliştirme isteğini, merakını mesleki gelişim ve geleceğin için önemli görüyorum. Mesleki tecrübeleri olan bu sayfada böyle bir destek istemiş olman mantıklı görünebilir ancak okuduğun okulun, eğitimcilerin ve yaşadığın şehirin henüz farkında olmadığını düşünüyorum. Maalesef ziyaret etmek, tecrübeleri dinlemek, araştırmak ve çalışmak yeni meslek adaylarına zor geldiğini bunun yerine buradan yönlendirme yapılması daha kolayınıza geldiğini düşünüyorum. Lütfen yanlış anlamayın buradan yardım edilmesi, görüş ve önerilerin paylaşılmasını bende çok önemsiyorum ancak siz ülkemizin en iyi teknik okullarından birinde okuyorsunuz ve eğitimci grubunuz yerel yönetimlere ve ülkenin en büyük firmalarına çeşitli alanlarda danışmanlık hizmetleri veriyordur, çevre kulübü ögrencileri olarak üniversitenizi zorlayın ve ücretsiz enerji yöneticiliği, sürdürülebilirlilik, akıllı şehirler, atık yönetimi, proje yazılımı, ihale ve hakediş hazırlama ,karbon ayak izi hesaplama konularında kurslar talep edin ve eğitimcilerin yapmış olduğu araştırma projelerinde yer almak istediğinizi belirtin.