• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sürdürülebilirlik raporlaması hk.

Oyaa

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
özel
Merhabalar,
Kamu Gözetimi Kurumu'nun TSRS'ına göre gönüllü veya zorunlu olarak raporlama yapacak olan var mı aranızda?
Eğitim mi, Danışmanlık mı alacaksınız vb. konularda fikir alışverişi yapmak isterim.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İyi çalışmalar.

Merhaba,

İlgili konuda bir firmam birkaç yıldır gönüllü rapor yayınlıyor. Raporu, işin uzmanı diyebileceğimiz firmalara yaptırmaktalar. Çünkü Sürdürülebilirlik Raporu için birçok kişinin günlerce çalışması gerekiyor. Dışarıdan hizmet verilmesi ya da bünyede sadece eğitimle bu işin yapılmaya çalışılması pek de başarılı sonuçlar doğurmuyor.

Ben bu konuda görüşmüştüm, ileride uzman belgesi tarzı eğitimler yapacaklarmış, isteğe bağlı olarak şu an yapabilirsiniz vs. demişlerdi. Belli bir format yok.