• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat tesisinde aylık olarak standart şekilde yapılması gerekenler nelerdir?

ATA Batuhan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
AKDENİZ GERİ DÖNÜŞÜM
merhabalar bir tat tesisinde yeni çalışmaya başladım örneğin şuan kasım ayı işlemlerini sistemden yapmaktayım ambalaj beyanını yapıtım belediye ve gdt lerden onay beklemekteyim ve sonrasında kütle denge sistemini dolduracağım bu iki işlem haricinden örneğin iç tetkik , aylık değerlendirme raporu gibi farklı şeylerde mevcutmu ve bu raporları hangi sisteme ne şekilde yüklemem gerekiyor. Birde bir tat tesisinde aylık olarak standart şekilde yapılması gerekenler nelerdir.şimdiden teşekkür ederim.

evet aylık değerlendirme raporları ve iç tetkik'i yapmanız gerekiyor. ancak sisteme yükleme yapılmıyor artık. iki nüsha halinde hazırlayıp işletme yetkilisine imzalatarak dosyanızda bulunduruyorsunuz.

Arkadaşlar elinde herhangi bir TAT firmasına ait İç tetkik raporu olan var mı ve varsa paylaşabilir misini?
Bir de sizlere şöyle bir sorum olacak;
Firmanın güncel tarihli Çevre İzin ve Lisans Belgesi mevcut. Aylık değerlendirme ve iç tetkik raporlarını doldururken GFB ile ilgili bilgiler isteniyor. Firmanın GFBsini bulamıyorum Hard Copy şeklinde mevcut değil. Firma Çevre Yönetim Birimi olan bir firma. sistemden göremiyorum belgeyi. başvuruyu kimin yaptığı da belli değil. bu durumda ben bu belgeyi İl Müdürlüğünden mi alabilirim sadece. yardımlarınızı rica ediyorum.