Tekstil Atıkları (Atık Kumaş)

senkayaeren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
İyi çalışmalar CVNet üyeleri, Kastamonu'da danışmanlığını yapmakta olduğum hazır kumaştan kıyafet imal eden firmamın tesisi bünyesinden pamuklu ve polyester kumaş kırpıntıları, astar atıkları depolanmaktadır. Bahsi geçen atıkları taşıtmak istiyorum. Önerebileceğiniz lisanslı firma var mı? Hangi firmalara vermektesiniz? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

senkayaeren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Atık stoğu miktarı bakımından dediğiniz yöntemle eritmek mümkün olmuyor Murat Bey.

Burcu_

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sadece Kastamonu ili için mi soruyorsunuz bide direkt firma isimi verebiliyor muyuz acaba, site kuralları açısından herhangi bir sıkıntı yaratır mı bu durum?

senkayaeren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Firmam Kastamonu'da bulunmaktadır. Firma bilgileri veriliyor mu bilmiyorum bende henüz kayıt oldum. Bakanlığın sayfasından ulaşamıyorum erişime kapalı durumda, şu anda buradan başka bir referans alabileceğim bir yer yok. :(

Burcu_

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kahramanmaraşta tekstil atıklarımızın satışını yaptığımız 2 firma mevcut ama size uzak kalacaktır bu durumda

Oğuz Türemen

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Aksaray'da Akgüneşler Tekstil var tekstil atıklarını alan. Atık gönderimi yapmıştık bir kaç kez. Lisansıda mevcut. Orayla görüşebilirsiniz.

senkayaeren

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Motat üzerinden taşıtabilmemiz için lisansları mevcut mudur? Oğuz Bey.

Yukarı Alt