• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tesise tam zamanlı personel atama ekranı

sefakopan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Mühendisliği
Müstakil Çevre Görevlisi menüsünün adı değişmiştir. Yeni adıyla Tesisde Tam Zamanlı Çalışan Listesi olmuştur. Bu ekranda atama yapılan çevre görevlilerin onay işlemleri kişilerin kendi sayfasındaki ana sayfa da görülmeyecektir.Onay işlemlerini görebilmek için Kullanıcı İşlemleri menüsü altındaki Onay bekleyen işlemleri tıklayınız. Burda gözüken 2 adet onay işlemini kabul ettikten sonra atamanız yapılmış olacaktır.İlgili kişilere duyrulur...

sistemde böyle bir mesajla karşılaştım. Tesiste kendi üzerime görünmesine rağmen onay bekleyen işlem olarak gelmedi. Hala sistemde çevre izin ya da gfb izin konularında başvuru yapamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz ? Sisteme noter onaylı belgemi yükledim ve onaylı görünüyor. Tesisin izin lisans konularını yapamıyorum.

@kubraeren "ÇG Ata" bölümünden atamanızı da yaptıktan sonra her ay gideceğiniz tarihi belirlemekten başka bir işiniz kalmadı ? Geçmiş olsun.

Önceki cevapları görüntüle…
Esma Karaşin AydınMerhaba,

E-Yeterlik uygulamasına "Firma" olarak tesisin yetkisinin girip "Firma\Kurum\Kuruluş İşlemleri" başlığı altında yer alan "Tesiste Tam Zamanlı Çalışan Listesi" bölümünden sizi eklemesi gerekiyor.

Sonrasında siz kendi hesabınızdan E-Yeterlik uygulamasına girip "Kullanıcı İşlemleri" başlığı altında yer alan "Onay Bekleyen İşlemler" sekmesinden onaylayarak kendinizi atayabilirsiniz.

Cem YılmazTeşekkür ederim bir şey daha sorabilirmiyim yemek firması aynı zamanda catering hizmeti de veriyor ben yemek üretim tesisinde çalışıyorum catering hizmeti verilen yemekhaneler içinde ayrı bir çevre görevlisi mi olmalı. Catering hizmeti verilen mutfaklarda ana tesiste üretilen yemeklerin dağıtımı yapılıyor. Ana tesiste yemek üretiliyor sonrasında yemekhanelere sevkiyat ile taşınıyor ve orada çalışan personel dağıtımını yapıyor.

arkadaşlar merhaba, tam zaman tesisi bünyesinde çalışıyorum. ancak ÇG ekle kısmında firma listede görünmüyor .
listede görünmeyen tesisler için protokol onaylayınız yazıyor.
yarımcı olabilir misiniz?

Merhaba Cem Bey, ben toplama ayırma tesisinde çalışıyorum. Sistemde tam zamanlı çevre mühendisi kısmında değil de yetkilendirilmiş kişi olarak gözüküyorum ve lisans işlemleri için e izin kısmına giremiyorum. Tam zamanlı kısmına ekleme yapmak için diğer kısımdan işten çıkış belgesi yüklemek gerekiyor. Ben şu an aynı yerde çalışıyorum, işten çıkışım söz konusu değil. Bu durumu nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.