• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tmgd sınavı

merve akbas

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çalışmıyor
arkadaşalar merhaba, tmgd sınavı için internet üzerinden eğitim aboneliği gerçekleştirip memnun kalan arkadaşlar varmı acaba yardımcı olursanız sevinirm..

Merve hanım,İlk kin bir kurstan yüz yüze eğitim alın derim,sonra uzaktan eğitimde soru nasıl çözülür kısmına baksanız yeterli olur.:))

Bahar dönemindeki sınavda eğitim aldım fakat sınava pek çalışamadım.Birde temmuzda sınav ekelyince bir hakkımızda öyle gitti.Hatayda kurs imkanıda sıkıntılı verimleride tartışılır o yüzden internet üzerinden verilen eğitimleri beğenenler arkadaşlar duymuştum belki verimli olur diye düşündüm :kötü: @cem can

Merve akbaş hanım; O zaman bol bol soru çözün.Videolarda soru çözümü varsa sınav gireceğiniz 2 kitabın üzerine çözümlerini yazın derim.Bende Temmuz ayındaki sınavda geçtim.Sınav sorularını 3 kere çözün derim.Yapabileceğim bir şey varsa her zaman sorabilirsiniz.:))

@merve akbas çıkmış soruları dikkatli çözün ve istisnalara dikkat edin, kitapta altını çizin. istisnalardan soru geliyor. yeterli olmadığını düşünüyorsanız, ben emre yağızın soru bankasını almıştım onuda çözebilirsin. Ama çıkmış soruların benzeri çıkıyor.