• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi Açıldı.

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
24 Şubat 2009
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde hazırlanan TMMOB Pamukkale Üniversitesi Birimi TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç tarafından açıldı.

Açılış törenine Soğancı ve Ardıç’ın yanı sıra Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Kumsar, TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. Güngör Durur, Makina Mühendisleri Odası Denetleme Kurulu Üyeleri Gürsel Erdemir ve Oğuz Ali Avcı, Ziraat Mühendisleri Odası Onur Kurulu Üyesi Kadir Çetinkol, TMMOB Denizli İKK Sekreteri Fatih Yaşa, Elektrik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Fethi Kaya, Gıda Mühendisleri Odası Denizli İl Temsilcisi Esin Aysan, Kimya Mühendisleri Odası Denizli Bölge Temsilciliği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Duysal, Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Hüseyin Hadımlı, Tekstil Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Yasin Vural, Ziraat Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı İbrahim Gür ile birlikte öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı yaptığı konuşmada bir üniversitede TMMOB’nin ilk kez iletişim birimi açtığını belirterek, öğrencilerin mezuniyet sonrası üye olacakları Odaları ile buluşmalarının önemini vurguladı.
 
Üst