Toprak altı su kaçaklarının modellenmesi

Dilek Penmek

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba, Toprak altı su kaçaklarının belirlenmesi ve bu kaçakların önlenmesiyle ilgili daha önce çalışmış, yada bu konuyla ilgili elinde bilgi veya döküman olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Herkese iyi çalışmalar.. Acaba konuyu yanlış başlık altınamı açtım, yada bu konuyla ilgili daha önce çalışan arkadaşmı yok. Gerçi bu konuyla ilgili çok fazla çalışmanın olmadığını biliyorum.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Gerçekten spesifik bir konu Dilek hanım. Akşama bakarım elimde birşeyler varmı diye ama çok ümitli değilim açıkçası.. Bir de konunuzu tam açarsanız değişkenleri burada belirleyip model oluşturmanız açısından yol gösterici bir çalışma yapmış oluruz.

Noyan Temuçin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arcgis ile simulasyon yapmışlar
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

böyle bir program var

ayrıca senin sayende altyapı projelerinde kullanılabilecek yeni birprogram daha buldum

burada yapılan bir makale var

biraz geç bir cevap ama yinede simulasyon için yapılabilecek çok şey var.Belki başkalarına yardımcı olabilir ama ilk defa arcgis ile groundwater modelleme yapldığını öğrendim.Arcgisi küçümsemiştim ama gözümde büyümeye başladı

koyuyeşil

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Herkese merhaba.Çevresel modelleme esasları dersi için elinde örnek bir çalışması olan arkadaşlardan yardım istiyorum.Çok kapsamlı olmayan sadece derse giriş olması anlamında bir örnek de olabilir.Teşekkürler.

mehmet_3501

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşım google ye "orhan cerit" yaz gelen ilk sayfadan "öğrencilerime" gir ve çevresel modelleme ile ilgili istediğin ders notlarına bakman dileğiyle ...

Yukarı