• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tüpraş izmir rafinerisi

Ayşegül Atalay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Meraba tüpraş izmir rafinerisinde çalışan biri var mı acaba tanıdığınız da olabilir acil dönüş yapar mısınız bilgi edinmek istiyorum.

Her kapıyı çalanla staj için görüşebileceklerini sanmıyorum, gitmeden önce randevu talep edin derim .

Merhaba,

Linkedin üzerinden herhangi bir İK yetkilisine ulaşıp, yol izleyebilirsiniz. Tüpraş'ın kendi başvuru sayfası var ordan da yapılıyor diye biliyorum. Duyurular kısmında stajla ilgili bilgi olabilir.

@FERHAT ELÇİ garip olan nedir anlayamadım? Tupraşa gitmedim ama muhtemelen giriş için bile birçok prosedür vardır ve arkadaşla görüşecek kişinin kendi başka programı da olabilir, bence sizin yaklaşımınız enteresan

@Ekrem Başkan :) açık yazmadım kusura bakmayın orada yazarken ilk yorumda izin istemek derken aslında görüşme talebi diye demek istemiştim sizde üzerine yazınca benim taraftan aynı şey olmuş oldu ondan garip dedim ufak bir yanlış anlaşılma