• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ulusal Su Mühendisliği Sempozyumları

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2008
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
ULUSAL SU MÜHENDİSLİĞİ SEMPOZYUMLARI

Kuruluş amaçlarından biri de ulusal su kaynaklarını geliştirmek ve ülke insanının hizmetine sunmak olan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ile hidrolik araştırmalar alanında bilgi, yöntem ve araştırma sonuçlarını karşılıklı değiştirme yolu ile, bu alanda bilimsel olarak çalışan mesleki kurum ve kişiler arasında işbirliğini sağlamak olan Araştırmacı Su Mühendisleri Derneği (ASMD) tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen I. Ulusal Su Mühendisliği Sempozyumu’nda, su mühendisliği ile ilgili araştırma konularına yer verilmiştir. 22-26 Eylül 2003 tarihlerinde Gümüldür/İzmir’de gerçekleştirilen bu sempozyumun amacı; üniversite, kamu ve özel sektör gibi çeşitli kesimlerde çalışan ilgililerin bir araya gelmelerini sağlamak Su Mühendisliği üzerinde teorik ve uygulamalı olarak yapılan çalışmalar ile bu alanda karşılaşılan sorunların tartışılmasını
sağlamak, meslektaşları bir araya getirmek ve güzel bir sosyal ortam sağlamak olarak
değerlendirilebilir.
Sempozyum süresince çeşitli üniversitelerden değerli öğretim üyeleri ile kamu ve özel sektörden uzman kişilerce 75 adet bildiri sunulmuştur. Sempozyumun düzenlenmesinde emeği geçen DSİ Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi elemanlarına, Araştırmacı Su Mühendisleri Derneği üyelerine ve DSİ Vakfı’nın değerli yöneticileri ve çalışanlarına, yoğun gayretlerinden ötürü teşekkürlerimi sunarım. Sempozyumda tartışılan tüm bildirileri içeren bu kitabın ülkemizin su kaynaklarının geliştirilmesi ve hizmete sunulması açısında yararlı sonuçlar getireceğini ümit etmekteyim.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .


3. ULUSAL SU MÜHENDİSLİĞİ SEMPOZYUM 'unu yüklüyorum bitince buraya ekleyeceğim.
 
Üst