• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uluslar arasi 6. Geri Donusum, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı

Raşit Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
19 Haz 2009
Konular
8
Mesajlar
20
Tepki puanı
33
Firma
Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San. Tic. Ltd. Şti.
2005 'ten bu yana katı atık, atık su, atık gaz ve yesil enerji üzerine çalısan birçok yurtiçi ve yurtdısı kurulusu bir araya getiren, basarılarına ve sektöre katkılarına her geçen gün daha fazlasını ekleyen REW İSTANBUL 2010, 10 Haziran 'da START veriyor.

REW İSTANBUL geri dönüsüm sektörünün ve gelisiminin bir parçası olarak, sektör ile birlikte hızla büyüyor ve IFO istanbul Fuar Hizmetleri 'nin 20. yılında gurur kaynaklarından biri oluyor. Bu sene 6. sı düzenlenen REW ISTANBUL Uluslararası Geri Dönüsüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı, T.C. Çevre ve Orman Bakanlıgına ek olarak, TBB (Türkiye Belediyeler birligi) ve OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulusu) tarafından da destekleniyor. Geçtigimiz yıl 91 yabancı 197 sirketi agırlayan REW ISTANBUL'a bu yıl yüzde 50 lik bir artısla 25 ülkeden 300 katılımcı bekleniyor. Türkiye'nin AB üyeligi sürecinde açılan Çevre Faslı 'nın da etkisiyle REW İSTANBUL 2010 'a yurtdısı katılımcılar yogun ilgi gösteriyor. Yurtdısında yürütülen pazarlama faaliyetleri ve ziyaretçi çalısmalarıyla uluslararası medyanın da dikkatini İstanbul 'a çevirmeyi basarıyor. Avrupa ile Ortadogu ve Orta Asya arasında bir ticaret merkezi olan istanbul, bu etkinlik ile teknoloji ve bilgi paylasımını saglarken,
yeni is ortaklıkları ve yepyeni pazarlar kesfetme fırsatı sunuyor. Uluslararası basın destekçilerine Info Mediu Europa ve Recycling Technologyi de ekleyen REW ISTANBUL, fuarın tüm dünyaya tanıtımını ve duyurulmasını son hız sürdürüyor.

REW İSTANBUL, 2010 yılında sanayiciler, belediyeler, yatırımcılar, özel sektör temsilcileri, ulusal ve uluslararası sivil toplum kurulusları, sektörel dernekler ve akademisyenleri bir araya getirmenin yanı sıra EEN (European Enterprise Network) ve KOSGEB 'in organize ettigi özel B2B görüsmelere de ev sahipligi yapıyor. Katı atık, atık su, atık gaz ve yesil enerji alanlarında faaliyet gösteren Avrupalı firmalar Türk firmalarıyla REW ISTANBUL 2010 'da bulusuyor. Firmaların ilgi alanlarına ve faaliyet konularına göre önceden ayarlanmıs özel B2B görüsmeler yapma fırsatı elde ediyor. Avrupa ayagı EEN, Türkiye ayagı ise KOSGEB tarafından yürütülen bu Technology Transfer Matchmaking organizasyonu 10-13 Haziran tarihleri arasında REW İSTANBUL 2010 Fuarında katılımı ücretsiz olarak gerçeklesiyor.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Ara 2008
Konular
920
Mesajlar
4,295
Tepki puanı
5,975
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Haklısınız Ayşe Nur hanım. Tarih yanlış girilmiş düzelttim şimdi.
 

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Ara 2008
Konular
48
Mesajlar
334
Tepki puanı
56
Evet Arkadaşlar bu tarihler arasında ortak bi tarhi ve saat belirleyim beraber bir fuar organizasyonu yapabiliriz diye düşündüm. katılmak isteyen arkadaşlar, yasinaslan@cmo.org.tr ve hangi gün daha müsait bildirilerse, (Sonunca çoğunluğun müsait olduğu günde karar kılınmak üzere) ben de bu hafta bir eğitim için istanbulda olacağımdan katılmayı düşünüyorum bunuda bir Çevre Mühendisleri Paylaşım ve iletişim Platformu etkinliği olarak yapalım istiyorum. saygı ve selamlarımla.
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Ara 2008
Konular
920
Mesajlar
4,295
Tepki puanı
5,975
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Güzel bir düşünce yasin. 12-13 haftasonuna denk geliyor Akşama kesin bir tarih yazarım. O gün herkes toplansın.. Hem fuarı gezmiş hemde tanışmış oluruz..
 

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Ara 2008
Konular
48
Mesajlar
334
Tepki puanı
56
Süpersin kardeşim. ozaman 13 ü diyoruz hem biraz rahatlamış olur fuar bide akşama yemek organizasyonu olabilirmi katılanlara :) yada öle biryere gideriz rahat olabileceğimiz.. için teşekkürler çalışmalarında başarılar.
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Ara 2008
Konular
920
Mesajlar
4,295
Tepki puanı
5,975
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Tabi fuardan sonra herkes acıkacaktır. Akşama bir yerlere yemek yemeye gideriz tabi :)
 

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Nis 2009
Konular
168
Mesajlar
466
Tepki puanı
59
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
fuar çok güzeldi ben beğendim. membran sistemleri var kompostla ilgili teknolojiler vs güzel değişikti :)) bir sürü katolog vs topladım :) geri dönüşümlü bez torbalar fidan falan bir çok şey vardı. açılışıda güzel oldu .
 

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Ara 2008
Konular
48
Mesajlar
334
Tepki puanı
56
Ama bu konuda da diğer konularda olduğu gibi pek organize hareket edemedik. İstisnalar hariç. Bizim bir yere gelemememizin ve bizim olan işleri birilerinin yapmasının nedenide bu kendi mesleğimize sahip çıkmak adına bile birliktelik sağlayamazken Fuar konusunda haddinden fazla umutlandım ama yinede gelen arkadaşlara TEŞEKKÜRLER........
 
Üst