• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

uluslar arası arenada bir TÜRK

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğretim üyelerinden Doç. Dr. Ata Akçıl, yapılan resmi başvuru sonucunda merkezi ABD’nin Washington şehrinde bulunan ICMI (International Cyanide Management Institute-Uluslararası Siyanür Yönetim Enstitüsü) tarafından yapılan değerlendirmede, 2009 yılından itibaren Dünya da ki 60 kişilik denetleyici listesine Avrupa dan 3., Türkiye’den ise ilk teknik denetleyici uzman (technical expert auditor) olarak kabul edildi.
Yetkililer, Uluslararası Siyanür Yönetim Enstitüsü’nün 2002 yılından buyana siyanür yönetimi konusunda uyulması gerekli kuralları içeren bir 'Yönetim Kodunu' (Cyanide Management Code) tüm Dünyada uyguladığını ve bu denetimleri kendi belirlediği kriterlere sahip bağımsız denetçiler yardımıyla gerçekleştirmekte olduğunu belirttiler. Yetkililer ayrıca enstitünün ana sorumluluklarının; altın madenciliğinde Uluslararası siyanür Yönetim Kodunu yönetmek, uygulamaları değerlendirmek, tanıtmak, sertifikalandırma süreçlerini bağımsız uzmanlar yardımıyla yönetmek ve siyanür için güvenli yönetim uygulamalarını gerçekleştirmek olduğunu da sözlerine eklediler.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .