• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Uygunluk Yazısı Başvurusu için belge yüklenmesi?

hasan140715

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ENSATURK MÜHENDİSLİK
Arkadaşlar Merhaba,

Emisyon Uygunluk Yazısı için başvuru yapacağım firma için EÇBS sisteminde örneğin ÇED yazısı ekleme bölümünden belge eklediğim zaman daha önceki başvurularda da yüklediğim belgeleri gösteriyor sistemde. Ve il müd. deki arkadaşlarda sistemden bakınca bölüm içinde başka başka birden fazla belge görüyorlar.

Daha önce 2 kere başvuru yapılmıştı ama iptal edilmişti. Sanıyorum ki o başvurularda yüklediğim belgeleri doküman havuzuna kaydediyor ve ben 1 belge yüklesemde oraya birden fazla belge atıyor sistem.

Doğrumu düşünüyorum acaba? Eğer doğru düşünüyorsam belge havuzundaki belgeleri nasıl silebilirim? Sebep bu değilse de ne olabilir? Nasıl düzeltilir?

Ekran görüntüsünü ek e koyuyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.Adsız.jpg

Dostum ne olmuş böyle?

Bakanlıkta e-izin konusunda uzman olan Okan Beyi bulun derim.

@Melih Coşar

Vala hocam bende anlamadım ne oldu. Aynı firma için daha önce 2 kere başvuru olmuştu ve herhangi bir sebepten dolayı başvuru iptal edilmişti. Bende şimdi yeniden yapayım dedim ama 1 belge yükleyince sanki aynı belgeden 10 tane daha yüklemişim gibi görünüyor :/

Okan Bey e telefonla ulaşamıyorum, telefona çıkanlarda onun telefonu yok mail atın o döner diyor ama nerdeeeee :/

@hasan140715

Hocam gidip yerinde bulmazsan kimseyi bulamazsın orada.

Merhaba , Daha önce bende bu durumla birkaç kez karşılaştım.
Ben oradaki açılan tüm belgeleri silip tekrardan yükleme yaptım ve sorun çözülmüştü.
Denemediyseniz onu deneyin derim

@Fatih Koçak

Hocam; başvuru yapmak için belge yükleme bölümünü ilk açtığımda durum bu şekildeydi ve yandaki X dan tüm belgeleri tek tek sildim. Sonra yeni belge yüklemek istedim ama yine aynı hale geldi :(

Anladım bende de dediğim gibi durum aynıydı. 1 kere hepsini sildim yükledim tekrar birden fazla açıldı tekrar silip denedim ondan sonra herhangi bir sıkıntı oluşturmadı.
Sanırım sizde daha değişik bir problem oluşmuş olabilir.

Arkadaşlar Günaydın,

Bu konudaki hatam bir çok yol denememe rağmen hala devam etmektedir. Bakanlığa mail attım dönüş olmadı, telefonla arıyorum açan yok.

Belgeleri yüklerken üst tarafta şöyle yazıyor;

Eski başvuru belgeleriniz. Sisteme ilişkilendirilmiştir.

Bu belgeleri silebilirsem düzelecek gibi duruyor ama bu belgeler nereden siliniyor tamamen bilemiyorum.

Bir önerisi olan varsa iyi olur.

Teşekkürler.

Bakanlıktan Ali DURAK bey var oda problemleri çözüyor . Bunu halledebilir mi bilmiyorum ama bir deneyin isterseniz.

@Sim

Dün onunla da görüştüm. Konuyu meşhur Okan Bey e yönlendirdi oda. Okan Bey e de ulaşamadığımız için kaldı öyle..